KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-04-04 20:28  zlot ogólnopolski
maciejza 

 

prawie każdy zakątek polskiej ziemi ma swoje jakie frakcje, odłamy ;), które co jakis czas się łączą , wybijają szyby, piją kawe etc. Mój region olsztyński raczej do nieaktywnych raczej nalezy, chyba ze ja taki stary pryk jestem i nie łapie w pore co się dzieje. Nie mniej jednak moze cała konradusowa brać przemyslala by kwestie spotkania się raz w roku mniej więcej w wakacyjnych okresie. gdzieś w centralnej Polske (jeden z wymogów, zeby bylo sprawiedliwie) i pogawozyła o życiu :). Taki zlot z noclegiem 2,3 dniowy. zlatujemy w piątek .. .jakies wieczorne ognicho itp. w sobote jakies zajęcia zorganizowane ;), wieczorek imrezka, a w niedziele rozjazd. Oficjalnie moglo by sie wsio zaczynac w sobote, bo wiadomo czesc sie uczy, pracuje.
JAkis plan zajęc zawsze mozna obmyslec sa w wsrod nas ludzie, którzy sa cichymi autorytetami i mogli by się na żywo podzielic uwagami technikami itp.
Jest nas taka duza społeczność, kazdy ma jakichstam znajomych, oni maja innych moze przyszłosciowo dalo by sie to w jakis sposób sponsorować? kleje, szpachle itp. nie wiem pomysłów jest kilka, przedstawicieli handlowych tez jest masa, kwestia dotarcia zachecenia itp .. ale to odbiega od myśli głownej :) juz za daleko.
Faktem jest ze takie spotkania sa przedsięwzięciami trudnycmi organizacyjnie i moga byc wojny o termin/miejsce itp. bpo musi sie tam daj łatwo dojechac, tanio przenocowac, zjesc itp ..

 
04-04-04 21:08  Re: zlot ogólnopolski
Hook6   

 

Musisz uważnie przeczytać wątek o Kruszwicy. MacGregor napisał w nim:

"Ponadto w czasie konkursu odbędzie się I Oficjalny Zlot Modelarzy Kartonowych - uczestników forum internetowego www.konradus.com..."

I tak właśnie się to powoli zapowiada. Jeśli nawet nie przyjadą tam wszyscy to na pewno będzie nas wielu i pogadamy o tym czy robić osobną własną imprezę, czy właśnie przy okazji Kruszwicy (lokalizacja też prawia centralna). A na razie może się tam zobaczymy i poznamy? Mam nadzieję, bo jako jeden z wielu - wybieram się.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024