KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-04-04 22:17  SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
zuza_ 

 

Witam!

Przyszla pora na napisanie relacji ze szczecinskiego spotkania. Osobiscie mam nadzieje, ze ktos uzupelni moja opowiesc, jako ze z przyczyn niezaleznych nie bylam na spotkaniu od poczatku. Dotatlam do tawerny dopiero kolo godziny 20, kiedy juz jeden z kolegow zdarzyl opuscic modelarskie grono.

Tym razem rezerwujac stolik zaznaczylam, ze moze byc na spotkaniu wiecej osob. Przeczucie mnie nie mylilo. Stolu zabraklo... dostawiony zostal maly stolik i kilka krzesel, wiec jakos sie wszyscy pomiescili.

Niestety zdjecia ladnego grupowego nie ma... ale pokaze co udalo mi sie uchwycic.



Tutaj mozecie podziwiac... obroconych na pierwszym planie od lewej, Marka i Pitera.
W tyle macie od lewej: JaCool, Roinok (Nowogard), Bundy (Nowogard), Mickar, i za masztami CRS.

Na spotkaniu byla jeszcze siostra crs'a: Moloko, Michal (kolega pozaforumowy) i Rebel (kolega pozaforumowy). Zjawil sie rowniez kolega Piotr, ktory na forum trafil niedawno bardzo i zglosil sie do mnie na maila zachecajac do odwiedzenia swojej modelarnii przy parafii. Niestety nie zdarzylam go poznac, zdarzyl pojsc zanim jeszcze dotarlam na spotkanie.

No to pora na przedstawienie modeli, ktore podziwiac moglismy na spotkaniu.
Najpierw czolg... sklejony przez Pitera. Ladny, laciaty... ale kurcze nie wiem co to za czolg... taka nierozgarnieta jestem ostatnio :)


Nastepny to Matsu. Skleja go CRS.


Kolejna atrakcja to Regulus sklejony przez Bundiego.... cacuszko... szczeka w dol po prostu.


Santa Maria, przepiekny zaglowiec, ktory podziwiac moglabym codziennie... niestety stoi w Nowogardzie u Roinoka, ktory jest wykonawca :)


A tu mozecie podziwiac Santa Marie, Matsu i Krakowiaka (tego to ja sklejam). Piter wlasnie ustawia na pokladzie Krakowiaka dzialko, ktore przyjechalo w pudelku od zapalek.


No to jeszcze zblizenie na Krakowiaka i Matsu:


W czasie spotkania odbylo sie uroczyste steplowanie Wielka Pieczecia Forumowa, oto przebieg steplowania... najpierw przylozenie pieczeci do poduszki z tuszem:



Teraz przylozenie pieczeci do modelu i odcisniecie znaku:


I na koniec mozecie podziwiac osteplowany model:


Model osteplowany to Dar Mlodzierzy, ktory Bundy bedzie sklejal niedlugo. W srodku mozemy ogladac plan zaglowca... oto on:


Kolejna wielka atrakcja wieczoru bylo.... Postawienie bandery na Regulusie. Model wykonany jest naprawde bardzo dokladnie z wieloma ciekawymi szczegolami. Jest co podziwiac na dlugie godziny. Bandere stawia Bundy, wykonawca modelu.


Kiedy bandera zostala postawiona zostalam uszczesliwiona niesamowicie mogac przez krotka chwile potrzymac Regulusa w moich ciekawskich lapkach. Hehe, czasem dobrze zainteresowac sie ile wazy model. :) Dzieki temu Bundy uniknal moich paluchow na pokladzie statku. Popatrzcie...


Roinok tez przyniosl model do osteplowania... Wszyscy pamietamy jeszcze konkurs w ktorym mozna bylo wygrac samochod "Jelcz Steyr"... Moglismy model ten ogladac na zywo. Nie wiem skad Janek go wytrzasnal, ale model byl i zostal osteplowany. :)


I to juz ostatnia fotka ze szczecinskiego spotkania.
Poruszalismy jak zwykle wiele tematow. Rozmawialismy o modelarni, konkursach, wystawach, planowalismy gdzie i kiedy pojedziemy na konkursy. Nagabywalismy Bundiego, zeby przywiozl Regulusa na wystawe w Szczecinie, przekonywalismy Roinoka, ze jego zaglowiec swietnie by sie na takie wystawy nadawal. Do tego jak zwykle kilka cennych uwag co i jak sklejac. Bundy ogladal mojego Krakowiaka ze wszystkich stron i... raczej niewiele mowil :)

Ostatecznie kolo godziny 22 rozeszlismy sie kazdy w swoja strone.
Dziekuje wszystkim przybylym za odwiedzenie Tawerny. Bylo mi milo spotkac Was po raz kolejny. Mam nadzieje, ze nastepne spotkania beda rownie mile i udane.

"Biały Żuraw rozpościera skrzydła."
GG: 392383

 
05-04-04 22:30  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ten "czolg" to BWP, a na spotkaniu nie bylo Michala za to byl Rebel z kuzynem ;] (czasem zuza pytaj czy ktos byl a nie jak ma na imie ;] )
Nastepnie proponuje zmiane lokalu na bardziej pojemny...jak tak dalej pojdzie niepomiescimy sie w calej tawernie ;-]
zabraklo nam niestety Cześka, Aganda i Hartmanna oraz Remika...wielka szkoda
Pozdrawiam CRS

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
05-04-04 23:34  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

No tak.... chcialem chlapnac z Wami piwko przez telefon, ale zmyliscie sie zaraz po bajce na dobranoc :)

 
05-04-04 23:45  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
mickar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Oh oh jakie mam wampiryczne (albo królicze) spojrzenie :-). Tytułem uzupełnienia Piotr przyniósł jeszcze zgrabną SU-czkę ale wyszedł wcześniej a ja panią Cleopatrę, ale schowałem bo ona się bardzo wstydzi

 
06-04-04 00:15  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
Tomasz D. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Zuza, do twojej relacji nie trzeba już nic dodawać, przecież jest kompletna choć rzeczywiście pominęłaś kilka modeli. A co do sugestii CRS'a to rzeczywiście trzeba by się poważnie zastanowić nad zmianą lokalu, bo chociaż ten jest bardzo przyjemny to jednak przydało by się więcej miejsca i troszkę więcej światła - choćby z tego powodu by fotki były troszkę lepsze od tych zamieszczonych powyżej. :)

 
06-04-04 12:24  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Witam! Pozdrawiam kolegow i kolezanki, z ktorymi w bardzo przyjemny sposob spedzilem wieczor!

I rzeczywiscie byly male klopoty z wygodnym umiejscowieniem sie w przestrzeni, ale dalo sie przezyc!

 
06-04-04 12:25  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

A jeszcze jedno!!! Ten Marek "na pierwszym planie" obok mnie to tak naprawde Waldek:)

 
06-04-04 12:28  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
zuza_ 

 

No tak, jak zwykle zakrecona... :) ale Regulus tak mnie oczarowal i oszolomil....
Nie zapominajmy takze o Santa Marii do ktorej juz od dawna wzdycham w ukryciu ;)

"Biały Żuraw rozpościera skrzydła."
GG: 392383

 
07-04-04 00:04  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fajne spotkanie :-)
Zuza, trzeba podjąć decyzję do kogo ma trafić pieczęć w następnej kolejności. Wrocław, Szczecin... Warszawa?

 
07-04-04 00:22  Re: SSK - Relacja ze spotkania 03.04.04
spec model 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Pieczęć - zapraszam ją do mnie :-)
Być Forumowiczem i nie mieć stempelka :-(

Pozdrawiam - SpecModel

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024