KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-08-08 17:04  Wrocław - 30.08.2008 - dzień otwarty na wojskowej części lotniska Strachowice.
Hook6   

 

Festyn potrwa do ok 17.00 Na planach poniżej mozecie zobaczyć rozkład obiektów przewidzianych jak teren festynu, a także przewidywane typy i miejsca postoju statków powietrznych. Pokazy w powietrzu to głównie grupa Żelazny i indywidualnie Extra 300 w akrobacji. Przewidywany udział sterowca. Skoki spadochronowe. Pokazy modeli latajacych RC.
Oprócz mozliwości obejrzenia i obfotografowania sprzętu lotniczego - kilka znanych gwiazd estrady, typowe kramy towarzyszące, piwo. Ponieważ impreza ciągle jest jeszcze dopinana kolejne szczegóły postaram się podać na bieżąco.

Przypominam, że tego dnia mamy WAK. Czy spotkamy się tylko tutaj, czy potem przeniesiemy do Misia to już wg uznania kolegów.

- Dojazd autobusem 406 z ul Dworcowej przed Dworcem Głównym PKP
- Wysiadamy na ul Granicznej tuż przed mienieciem przez autobus bramy jednostki wojskowej.
- Wstęp bezpłatny, piwo płatne :-)
- Zaraz za bramą jednostki Mig 21 do ew obfocenia
- Jeszcze nie wiem czy będą organizowane jakieś loty pasażerskie


rejon pokazów



plan ekspozycji statycznej



Pytania proszę raczej tutaj - może odpowiedzi przydadzą się komuś innemu.

 
23-08-08 09:41  Odp: Wrocław - 30.08.2008 - dzień otwarty na wojskowej części lotniska Strachowice.
Hook6   

 

Nowe informacje:

- 10.00 - otwarcie imprezy (i bramy jednostki :-))
- Przewidywane zakończenie - ok 17.00
- Poczatek to musztra, orkiestra i takie tam
- Od 11.15 pokaz Żelaznego, akrobacja indywidualna na Extra 300 ,skoki spadochronowe, akrobacja modeli latajacych, wystawa samolotów wojskowych, cywilnych i szybowców (wg załacznika powyżej z uzupełnieniem o Mi 24 który wrócił z Iraku, a także balon i sterowiec), loty widokowe An 2 (odpłatne - kosztu nie znam), wystawa samochodów wojskowych sprzed II wś (mozliwośc przejażdżki), modele z kolekcji zamku Książ, wystawa uzbrojenia i sprzętu wojskowego, quady, strzelnica, człowiek-guma i typowe odpusty... dmuchany zamek, trampolina dla dzieci itp.
- Impreze poprowadzi Robert Gonera
- Oprócz wspomnianego autobusu 406 z dworca, z krzyzówki na Nowym Dworze będzie jeździł od 9.30 do 15.30 co pół godziny bezpłatny piętrowy autobus londyński.

Rozmawialismy z Woy-tkiem nt. przypadajacego tego dnia WAK-u. Mozemy się oczywiście spotkać na lotnisku. Ale pewnie nie wszyscy będą mogli. Ci - jak zwykle u Misia. Niektórzy z lotniska pewnie też się tam zjawią. A jesli nawet nie - jest tylu w WAK-u ze zawsze i tu, i tu będzie się komu zobaczyć. To do zobaczenia!

info oficjalne:

 
31-08-08 22:21  Odp: Wrocław - 30.08.2008 - dzień otwarty na wojskowej części lotniska Strachowice.
Lu_cyper 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Coś nikt nie kwapi się z relacją, więc wstawię kilka fotek z pikniku. Jako że był to piknik lotniczy, można było sobie polatać np tym: albo tym: , były też "wystrzałowe samoloty: no i oczywiście musiały być samoloty rolnicze: ;)). No dobra, były też i normalne samoloty i latadła: ,
no i na koniec zapowowiadany Żelazny; , szkoda, że tylko jeden;)
był też hangar, gdzie się ze swoim królestwem rozłożył Chomik, no i nie dało mu się skutecznie odpędzić zwiedzających, choć się bardzo starał:
jak wieść niesie, Chomik szykuje się do wydania całej serii sprzęty pożarniczego (ale to na razie tajemnica);
Jako, że w tym samym dniu odbywał się WAK, z lotniska udałem się do znanego lokalu, choć z powodu korków byłem lekko spóźniony, to jaką musiałem mieć minę jak zobaczyłem taki obrazek; No cóż, tradycyjnie zamówiłem piasta i frytki i rozkoszowałem się spokojem i ciszą.
Wtedy to zauważyłem, że Miś kultywuje tradycje Twierdzy Wrocław;
Na szczęście szybko przybyli inni WAKmeni, niedobitki, które nie zachaczyły o lotnisko, no i WAK wyglądał już normalnie: .
No dobra, niech teraz inni, wyposażeni w aparaty fotograficzne dodają pozostałe zdjęcia z WAKu, mi się skończyła ................. klisza;))



Post zmieniony (31-08-08 22:28)

 
01-09-08 16:58  Odp: Wrocław - 30.08.2008 - dzień otwarty na wojskowej części lotniska Strachowice.
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

I ja tam byłem, kawę i grochówkę piłem ... czy jakoś tak.
Niestety bakteryjki padły i mam tylko 6 zdjęć z hostessami, a potem był za duży młyn aby skakać i foty robić :/ Podobno nawet jakieś samoloty latały :/

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
02-09-08 10:55  Odp: Wrocław - 30.08.2008 - dzień otwarty na wojskowej części lotniska Strachowice.
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

A oto moje zdjęcia z pikniku i z WAKu;)









--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024