KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-11-03 23:02  Wystawa w Szczecinie
Czesiek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Chciałbym podzielić się uwagami i spstrzeżeniami z wystawy modeli, która odbyła się w Szczecinie w dniach 15 i 16 listopada 2003 r.
Zaskoczył mnie fakt BARDZO MAŁEJ ilości modeli kartonowych! Spodziewałem się, że będzie ich więcej i będzie w czym wybierać.
Nie wiem czym ten fakt tłumaczyć?
Modele z polistyrenu tzw. "plastiki" prezentowały się znakomicie i były w zdecydowanej przewadze ilościowej. To samo można powiedzieć o dioramach - ciekawe scenki.
Ale myślę, że następne wystawy w Szczecinie będą coraz bogatsze w modele kartonowe.
Jurorami buła publiczność. (Ciekawy pomysł organizacyjny).
Może coś sam pokażę w przyszłym roku lub jak się da namówić - to mój syn?
Zobaczymy ...
Kochani "forumowicze" ze Szczecina! Napiszcie swoje uwagi i spostrzeżenia.

Pozdrawiam
- Czesiek -

 
16-11-03 23:52  Re: Wystawa w Szczecinie
mickar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Szkoda, że nie było kartonów, ale (nie bądźmy ortodoksami, kto nigdy nie splamił się plastikiem niech pierwszy rzuci kamień) i tak było na co popatrzeć. Podobały mi się zwłaszcza dioramki z ciekawymi scenkami - np generalski horch (jeśli dobrze pamiętam) z torami kolejowymi, scenki zimowe, banda ubłoconych ruskich, itp. Z żaglowców - jedyna ładna Gioa Amundsena, reszta troszkę za bardzo plastikowa. A - no i jeszcze dlatego mi się podobało, że pierwszy raz było coś mojego - dwie dioramki na płytkach cd z TKS-em i BMW oraz stadko czołgów w 72 ;-)

 
17-11-03 07:50  Re: Wystawa w Szczecinie
remidr 

 

Rzeczywiście kartonów było zaledwie kilka. Parę samolotów (chyba 4) i kilka statków. A i jeszcze były dwa samochody. Może jedną z przyczyn tak małej ilości eksponatów był fakt , iż wystawa dotyczyła tylko modeli militarnych. Ale sądzę , że na następnej wystawie będzie lepiej i ta impreza się u nas przyjmie. Dlatego wniosek jest jeden : trzeba zakasać rękawy i "produkować" modele (coby było co oglądać następnym razem)

remik
---------

"Chodzi tu o to aby giętkie palce skleiły wszystko , czego oczy nie widzą, a pomyśli głowa."

 
17-11-03 12:01  Re: Wystawa w Szczecinie
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak za rok będzie tak samo to moze uda sie coś wygrac? :-) Widzicie sami ze malo kartonowek a sami nic nie wystawialismy ;-/ takze nauczka dla nas samych zeby za rok przyniesc co sie da. Także Szczecin musi sie ujawnic kartonowo bo narazie sami plastikowcy sie pokazuja...

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
17-11-03 16:13  Re: Wystawa w Szczecinie
Agand 

 

crs - jakbys swego rodneya przyniosl- mialbys grand prix murowane :))

Pozdrówka
Agand

 
17-11-03 17:23  Re: Wystawa w Szczecinie
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

eeeee ale on steru ni ma ;/

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024