KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
16-05-04 08:28  Relacja z Kruszwicy
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Relacji z Kruszwicy, jak uchwalono w Kruszwicy, nie będzie, bo wszyscy byli w Kruszwicy.

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
16-05-04 08:45  Re: Relacja z Kruszwicy
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No dobra, żartowałem :) A tak serio to na razie krótka relacja ustna.
Na I Oficjalnym Zlocie Forum Konradusa w pałacu w Kobylnikach, w sobotę późnym wieczorem, naliczono pięćdzięsiąt paru forumowiczów, z samym Konradusem na czele. A w niedzielę ma jeszcze parę sztuk dojechać. Zdjęć nie zabraknie, naliczyłem chyba z dziesięć cyfraków, pstrykających jak jeden mąż, bez opamiętania żadnego. Tym razem, to już na pewno zatkamy serwer :) Pełną listę uczestników przedstawi się później, zuza zrobiła listę obecności.
Niech żałuje, kto nie był!!! Na poczekaniu powstało parę modeli samolotów, oczywiście kartonowych, ale w wersji RC, latały po lokalu aż miło!
Frytek rozdawał modele! I to zdrowo je rozdawał!
W momencie, kiedy opuszczałem tymczasową siedzibę forum bilans przedstawiał się następująco:
- rozbitych szyb - zero
-połamanych stołów - zero
-zdjęcia zbiorowego - zero

ale za to:
około setki modeli opatrzonych Wielka Pieczęcią Konradusa
trzy dowody osobiste podbite tąże pieczęcią
wypitego piwa........ to trzeba spytać panią na portierni, ale jak nas zobaczyła, to zbladła :))
rozmów, kontaktów, poglądów, itd., itp., to się nawet nie podejmuję liczyć!

A wychodziłem wcześnie, bo za pięć dwunasta, co się potem dzialo, to się dowiecie w dalszych relacjach.

A na konkursie, nie da sie ukryć, największym zainteresowaniem zwiedzających cieszył sie stół z ekspozycją pozakonkursową, na którym można było zobaczyć live sporo modeli znanych z forum, tj.: motorek Rajkuba (JEZU!!!!!!), samolociki Pit Blanka, Matsu ceresa, REGULUSA!!!!!!! Bundy'ego, Fokkera Pitera, dioramkę z wierzbą i kolesiem, który pod tę wierzbę, hm, hm, załatwia potrzebę.... skala ok. 1:1000...:) i wiele, wiele innych. A! bylbym zapomniał! Krakowiak zuzy tez tam prezentował swoje wdzięki :)

To na razie tyle, zaraz wracam do Kruszwicy, a co do zdjęć, czekajcie, a będzie Wam dane.

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
16-05-04 17:34  Re: Relacja z Kruszwicy
maniek   

:D

08/15

 
16-05-04 17:41  Re: Relacja z Kruszwicy
basieńka   

:DDD

 
16-05-04 18:01  Re: Relacja z Kruszwicy
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Byłem, wróciłem, zaczynam odliczać czas do następnego spotkania :-))))))))))

Pozdrawiam, Rajkub

 
16-05-04 18:02  Re: Relacja z Kruszwicy
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...nooo...a po dwunastej to się zaczęło!!!
...złotego trunku było sporo :)....spokojnie z puszek można byłoby wyklepać malucha a z butelek odlać wszystkie szyby...hehehehe
...imprezka była zaiste przednia! wreszcie można było się poznać:)...wymienić doświadczenia i to nie tylko te modelarskie...wśród nas jest wielu naprawde spoko ludzi...ciekawe życiorysy...:)
...następnym razem jednak należałoby wszystkich uczestników umięścić w jednym miejscu...forumowicze byli w pałacu, a modelarze (hihihi) byli zakoszarowani w internacie ...jednak forumowiczów było tak dużo iż nie mogli się pomieścić w jednym budynku i ich mała część musiała doznać wygód internatowych...także ja! na tym spotkaniu jedynie forumowicz:)...
....MacGregor był łaskaw dowiadywać się o tym w momencie gdy tylko mogliśmy z sobą zamienić pare słów...ale jest to jednak człowiek spokojny, wielkiego serca...i za każdym razem z iście stoickim spokojem przyjmował moje razy!...
...jak zobaczycie fotki,ale te nieoficjalne oczywiście:)...napewno Ci co nie byli krzykną :
< "KRUSZWICA?!-POWINNI TEGO ZABRONIĆ! >
...ale nie bądźcie zawistni prosze...:)
...specjalne podziękowania dla Morsa-za nieodpłatny dowóz mojej skromnej osoby na imprezke w pałacyku:)
...specjalne podziękowania dla Rajkuba!- teraz wiem że nie dałbym rady wrócić bez Ciebie z powrotem...takie ciasne miałem buty:)hahaha
...
...podziękowania dla wszystkich!


SyS- modelarz z Trzcianki...i w dodatku z internatu:)
...ehhhh ten Bundy....

 
16-05-04 19:19  Re: Relacja z Kruszwicy
zuza_ 

 

Szczecin dotarl w komplecie, czekamy na wiesci od Bundiego :)

"Biały Żuraw rozpościera skrzydła."
GG: 392383

 
16-05-04 19:31  Re: Relacja z Kruszwicy
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...i całej reszty!:)...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
16-05-04 19:33  Re: Relacja z Kruszwicy
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Szczecin melduje sie na miejscu:) Bylo przednie!!! Odezwe sie pozniej, jak....... dojde do siebie:)

Pozdrowienia dla SYSa z Trzcianki! Nie dosc, ze modelarz, to jeszcze z internatu.....:):):)

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
16-05-04 19:41  Re: Relacja z Kruszwicy
Hook6   

 

Wróciłem do Wrocławia - tym razem bez hooku.

(Dla niewtajemniczonych - w trasie do Kruszwicy z hookiem wyleciałem z drogi do pobliskiego rowu - ale na szczęście bez strat i następstw. Dziwnym trafem stało się to tuż za sławnym Wylatowem - co za stosowna nazwa!!!)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024