KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
16-05-04 21:38  Re: Relacja z Kruszwicy
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

LUDZIE!!!
miejcie litość nad nieobecnymi i zamieście w końcu jakieś foty - niech wiemy czego żałować!!!

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
16-05-04 21:49  Re: Relacja z Kruszwicy
Tomasz D. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

I ja dotarłem na miejsce cało i zdrowo, a to dlatego że pojechałem ze Szczecin prosto i w lewo - inaczej mógłbym zabłądzić (teraz to jedyny właściwy kierunek każdego forumowicza) A co do konkurso-zlotu ? Dziękuję wszystkim, dawno tak się nie bawiłem, WSZYSCY JESTEŚCIE WSPANIALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a teraz to już padam na .............. łóżeczko - hehehehehe :-) Za rok to dopiero pokażemy !!! :-)

 
16-05-04 22:04  Re: Relacja z Kruszwicy
Vivit 

 

He za nami nikt nie tęsknił ale Koszalin tez dotarł do domu szczęśliwie...do zobaczenia za rok.....

Pozdrawiam
Nie zawsze się zgadzający Vivit z północnej Valdornii

 
16-05-04 22:10  Re: Relacja z Kruszwicy
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

I ja wróciłem cało do domu.
Jak zawsze prosto i na lewo .............

 
16-05-04 22:23  Re: Relacja z Kruszwicy
Vivit 

 

kilkanaście zdjęć można już zobaczyć...zdjęcia dużej rozdzielczości 2048x1536

Kruszwica 2004 w fotografii

Mam nadzieje że dobrze napisałem linka...

Pozdrawiam
Nie zawsze się zgadzający Vivit z północnej Valdornii

 
16-05-04 22:24  Re: Relacja z Kruszwicy
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Ekipa sardynek w puszce zwanej Fiat Uno także wróciła do domu - pewnie chłopaki trochę później się odezwą, bo ja najwcześniej zostałem wywalony z konserwy:))). Ponieważ spędziłem trochę czasu z Michałem (jak i z wieloma innymi wspaniałymi ludźmiiii!!!!!!) to powiem tylko, że była KOSA!!!!!:))))

Pozdrawiam wszystkich, w szczególności zuzę (tego nikt nie zrozumie;)), ekipę Power Rangers (hehehe), MacGregora (klasa!!!!!:), Rajkuba i w ogóle cały Szczecin i okolice, Wrocław i okolice, Warszawę i okolice, Śląsk i okolice i wszystkie strony kraju, które się zwaliły do Kruszwicy!!!!!!:). Gości z pokoju 44 nie będę pozdrawiał, w końcu spało się razem te dwie upojne noce:PPPPPP.
Aha, no i jeszcze pozdrawiam śmiech Micha:DDDDDDDDD

Swoje fotki przejrzałem na razie wstępnie i są MEGA!!!:) + 3 filmiki, w tym jeden specjalny, dla kogoś specjalnego:P, wstawię pewnie dopiero za tydzień, bo jutro spadam do... Szczecina:D

Ludzie, jesteście super !!!!!!!!

How How!!!!!

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
16-05-04 22:53  Re: Relacja z Kruszwicy
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

i ja dotarłem... trzochę wcześniej niż wpis :):), ale trzeba było jeszcze kopma włączyć...
pozdrawiam wszystkich!!!!!!

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
16-05-04 23:01  Re: Relacja z Kruszwicy
mickar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale żal mi ...... uszy ściska........ taka fajna impreza

 
16-05-04 23:10  Re: Relacja z Kruszwicy
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Zapomnialem o czym waznym:) A mianowicie jeszcze raz podziekowac (oficjalnie, na forum) SYSowi za przywiezienie, i Bundy'emu za odwiezienie!!!

I jeszcze raz pozdrawiam wszystkich, bez najmniejszego wyjatku!!! Jestescie ZAJEFAJNI!!!
Wszyscy sie "wyrownali". Poczawszy od zwyklego sklejacza, przez sedziow z najwyzszej polki, wydawcow, hurtownikow itp az do projektantow.

Mimo to zaistanial maly podzialik miedzy modelarzami i forumowiczami. Specyficzna odmiane tworzyli forumowicze z internatu......:):):) Ale mysle, ze da sie to jakos przezyc, i przy nastepnych imprezach "forumowicze z palacyku" beda pili na rowni z "modelarzami z internatu", no i oczywiscie......... z "forumowiczami z internatu" i "modelarzami z internatu" wersja "forumowicz":):):):)

Oczywiscie mozna to tlumaczyc tym, ze byl oficjalny zlot forumowiczow. Spoko, ale kazde zbyt wyrazne podzialy nie sa zbyt dobre. Ok, koncze marudzic, musze sie za siebie wziac, bo od marudzenia sie szybciej zestarzeje:)

Bo wszyscy modelarze to wielka rodzina!!!!!!!!!!!!! Modelarze, forumowicze, chlopaki i... Zuza!:) Hahahaha!

Najwyzsza pora do lozka odsypiac.... integracje:)

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
16-05-04 23:12  Re: Relacja z Kruszwicy
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Mors pojechał prosto i w lewo i dostarczył mnie cało do domciu;-)Było super!!! teraz czekamy na zdjęcia. Moje właśnei wysyłam do Zuzy_

Mors jeszce raz dzięki za transport!!!!!

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024