KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
16-05-04 23:34  Re: Relacja z Kruszwicy
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Po cieżkiej podróży postanowaiłem się wyspać.... dlatego moją relację zamieszczę tutaj jutro =)

Tylko mnie nie pytajcie jak się spało ;-)))

Pozdrawiam!
Michał

 
17-05-04 00:40  Re: Relacja z Kruszwicy
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Bundy: Prosto i w lewo w ogluszajacy s.... no i cale zycie z wariatami :)))))))))))))
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich!! :-) A, no i wtopa... od przyszlego tygodnia rownolegle z Hoodem powstaje ORP Garland...

 
17-05-04 07:15  Re: Relacja z Kruszwicy
Rafik 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 4
 

Ja też dotarłem wczoraj szczęśliwie do domu choc z duszą na ramieniu bo po 10 browarkach i łyku frytkowej śliwowicy czułem sie lekko zwaloryzowany :)
Ale dojechałem, połozyłem się spać i gdy się nagle budzę widzę a moja kochana zona wyciagnęła wszystkie moje modele i juz kombinyje gdzie tu ciachnąć nożyczkami :)

Boje sie pomyslec co bedzie dalej :)

Pozdrawiam
RAFIK

 
17-05-04 08:12  Re: Relacja z Kruszwicy
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Melduję się. Potwierdzam "szczęśliwy powrót do.... zdrowia"!!!! He he he....
Było fantastycznie. Jesteście fantastyczni i dziękuję wszystkim!!!!
zuzia..... la la la la la...

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
17-05-04 09:28  Re: Relacja z Kruszwicy
basieńka   

co to ma znaczyć nie tylko zuza_ tam była!!!!!!

 
17-05-04 09:52  Re: Relacja z Kruszwicy
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Basieńka, wybacz jeśli poczułaś się urażona. Nie miałem na myśli konkretnej osoby, lecz WYŁĄCZNIE sytuację, która miała miejsce podczas powrotu puszką... znaczy autem. I z którą (o Boże!!!!) niebawem będą się mogli zapoznać inni....

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
17-05-04 11:53  Re: Relacja z Kruszwicy
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Dotarlismy z Frytkiem po15 do domku, droga spoko, wreszcie nie padalo.

pzdr
Kemot

 
17-05-04 16:10  Re: Relacja z Kruszwicy
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Witajcie ponownie ;-)

Jak już wspomnieli Irbar i StuG - puszka sardynek włoskiej produkcji dotarła na Śląsk szczęśliwie, choć z przygodami.
Przeprowadziliśmy po drodze kilka prób naszych możliwości wokalnych - wyniki pod postacią filmu prawdopodobnie będą do obejrzenia ;-)

Dziękuję Wszystkim za mile spędzony czas, było CZADOWO !
Z niecierpliwością czekam na kolejną tak odlotową imprezę :)


 
17-05-04 16:57  Re: Relacja z Kruszwicy
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć!!!

Już się wyspałem (a spało mi się bardzo dobrze)... więc mogę opisać moje wrażenia za spotkania w Kruszwicy =)

Mój początek całej imprezy to piątkowy wyjazd do Wrocławia... Jak zwykle zostałem cudownie ugoszczony w domu u Rajkuba! Mogłem kilka godzin spędzić z jego córkami.... obserwować precyzyjną pracę przy budowie motorka i smacznie się wyspać =)

Rano........ (odziwo wstałem bez przeszkód) - wyruszyliśmy na spotkanie reszty ekipy. konwój składał się z 4 samochodów wypełnionych fanatykami modelarstwa. Hook Seks =) załatwił super...niezawodny... porządny sprzęt jakim są przenośne radiostacje hehe! 10 minut drogi..... 1 standardowe skrzyżowanie...... i jedno auto skierowało udało się w inny kierunek niż pozostałe. Straciliśmy łączność =) Szukaliśmy, szukaliśmy, szukaliśmy... i nic! echo! przepadli! Podczas podróży Homik bezskutecznie próbował się skontaktować z zagubionymi uczestnikami wycieczki.....
Jedziemy...... jedziemy........ przed mocnym zakrętem widzimy trójkącik ostrzegawczy :-) a za zakrętem wesołą ekipę zagubionych uczestników!!! Nic poważnego się nie stało....... kilka minut roboty i ponowny atak na Kruszwice!!!

Przed Kruszwicą samochód Rajkuba był na prowadzeniu........ Puczini bardzo chciał prowadzić peleton! Czesław dał mu szanse...... ale na pierwszej krzyżówce Puczini źle skierował konwój - hahahahahahahaha! Ponownie nasz samochód (z doświadczeniem przemieszczania się po Kruwsziwcy) zaprowadził wszystkich bezpiecznie do celu.....!

Wchodzimy do budynku gdzie odbywała się impreza i szokkkkkkkk! Multum ludzi! Prawie wszyscy z plakietkami "Konradus"!!!!!! Szybko się zapoznaliśmy i stworzyliśmy klimat jakbyśmy się znali na żywo od lat!!!

Naturalnie..... był ogrom fantastycznych modeli! które podziwiałem z zachwytem! tak się naładowałem...... że powiedziałem sobie "Po powrocie błyskawicznie kleję model"!!!!


Ja, Orlik, Konradus, StuG - bardzo zgłodnieliśmy....... udaliśmy się do "Restauracji Kołodziej" na zdrowy, konkretny, sycący, smaczny posiłek =) Nasz obiad trwał dość długo bo naturalnie z uśmiechem na twarzy dyskutowaliśmy na przeróżne tematy!!! Było bardzo miło!!!! Jak my kończyliśmy posiłek..... wpadła kolejna grupa wygłodniałych kartonowców hehehe ;-)

Przetransportowaliśmy się do pobliskiego Pałacyku aby zabrać rzeczy potrzebne i pozostawić niepotrzebne.... Hotelik "standardowy" .... w bardzo fajnym położeniu. Za nocleg w cenie 20 zł oferowali duży pokój (z małymi łóżkami) i zapleczem sanitarnym........ sympatycznie! :-)

Pod wieczór wszyscy zgromadzili się na dużej sali w pałacyku........ i tu było spotkanie "na szczycie". Około 60 wyjadaczy kartonowych z plakietkami "Konradus" Haaaaaaaa! Widok wszystkich uśmiechniętych modelarzy robi wrażenie! Dyskusje..... rozmowy.....ciekawe sytuacje..... żarty itd itd...... to wszystko nie miało końca! Było fantastycznie!


Najważniejsze.........................
W Kruszwicy miałem okazje spotkać ponownie oraz zapoznać się osobiście z duża ilością forumowiczów!!!!! To coś wspaniałego! Poznałem mase fantastycznych ludzi!!!!
Z każdą osobą chciałem zamienić chociaż "kilka słów" i mi się to udało.............!!!!!!!!!
Nie było osoby z forum z którą bym się nie zapoznał!!!!!

StuG - z tym gościem spędziłem trochę więcej czasu... dobrze się dogadywaliśmy :-) razem z nim tworzyłem grupę "Power Rengers" - niedługo fotka wyszstko wyjaśni =)
Orlik - fantastyczny facet z poczuciem humoru........!!! Miło było zapoznać się z nim na żywo!
Konradus - często rozmawiałem sobie z szefem forum........ super sprawa!!!!! Dzięki!!!
Hook6 - kapitalny gość!!! emanuje od niego pozytywne nastawienie!
Suvorov - siedzieliśmy przez pewien czas i pogadalismy przy piwku ;-)
Grzegorz Nowak (W) - Haaaaaaaaaa! Z to ja miałem niezłe bomby! Ale niestety nie mogę nic więcej o tym powiedzieć :-) ....... non stop ma uśmiech na twarzy! :-)
Rajkub - towarzysz broni!
Michu - kolejne miłe spotkanie z Miśkiem! :-) spoko gość!
Randar - wreszcie się udało......... poznałem tego maniaka kartonowego :-)
Kemot - kolejne spotkanie z sympatycznym gościem
Frytek - wariat :-] totalnie wyluzowany! to się ceni!
Zuza_ - haaaaaaa! poznałem młodą kobietę lubiącą modele! szok!
Fokker - ciszę się Waldemar był w Kruszwicy i w tym roku! bardzo miło!
Spec model - hahahahahaaaaa :-) dusza towarzystwa
Batonus - wreszcie zobaczyłem jego dzieła na żywo........ O O
Rafik - poznałem "Żone Rafika" JEAAA!
Abwzdrx - :-))))))))))
Wojtek_L - zawsze pozytywnie nastawiony! miłej zabawy na koncercie! :D
MacGregor - z Grzesiem utrzymuję kontakt wiec spotkanie bylo miłym uaktualnieniem!
mors - power rengers
sys - power rengers :-) zdecydowanie lubi napoje koloru żółtego z białą pianką i bombelkami :)
irbar i panAdas - cieszę sie z eich poznalem bo uwielbiam ich wpisy! :-)
Jodaxx - wiedzilem ze sie znow pojawi ;-)
woy-tek i braciszek! - niezła ekipa!!!! :-)
AWOT - całe szczescie ze udalo mi sie z nim zamienic kilka zdan w ostatnich minutach pobytu w Kruszwicy :-)

to tak wpisane na gorąco wiec przepraszam jezeli kogos pominelem.....

pospałem sobie smacznie do 10 :-)
śdniadanie
kolejne spotkanie w miejscu zamieszania kartonowego
powrót do Wrocławia
powrót do Żagania!

Dobrze, że tam byłem......... wiem ze oficjalnych spotkan nie mozna opuscic..... bo zal opuscic takie imprezy!
Dziękuję wszystkim za wspólne spotkanie!!!!!!!!!

JEAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Pozdrawiam!
Michał

 
17-05-04 19:23  Re: Relacja z Kruszwicy
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Ten braciszek woy-tek`a to ja MarcinekZ - to dla informacji jak by ktoś tego nie zarejestrował.

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za piękne chwile.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024