KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
07-12-03 13:45  [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czesc!

Tak, jak obiecalem - bylem, zobaczylem i.... jestem nieco zawiedziony... Ale po kolei...
Wybralem sie na impreze okolo 11:00 do Hali Sportowej. Jakie bylo moje zaskoczenie, kiedy przed wejsciem zobaczylem ogonek chetnych do kupienia biletu, ktory ciagnal sie az do ul Stefanowskiego :) Coz, skoro az tylu ludzi chce tam sie dostac, to musi cos znaczyc. Przede wszystkim to, ze modelarstwo nie umarlo i nadal jest wielu zwolennikow tego hobby, poza tym swiadczy to o duzym zainteresoaniu impreza... Odstalem godzine z okladem za biletem (cena 8 PLN) i wszedlem na teren wystawy....Zaraz przy wejsciu ulokowana byla wystawa modeli, podzielona na poszczegolne kategorie tematyczne - w tym nie zabraklo rowniez kartonowek. Dalej duzy tor wyscigowy i stanowiska wystawienniczo-handlowe.Byla rowniez budujaca sie makieta kolejowa. O ile na niektorych modelach mozna bylo zaczepic oko i dluzsza chwile delektowac sie ich wykonaniem (chociaz nie dorownywaly tym ze zdjec Batonusa z Wa-wy) to oferta handlowa byla slabiutka i tym bylem bardzo rozczarowany.
DRODZY WYDAWCY MODELI KARTONOWYCH!!!GDZIE WY BYLISCIE, ZE JA WAS NIE WIDZIALEM???? Spodziewalem sie stanowisk naszych wydawcow (chyba nie musze ich tutaj wymieniac) i liczylem na jakies specjalne oferty, nawet dostalem od Zonki pare groszy na jakies modele :))) A tu nic, pomijajac trzy miejsca, gdzie oferowano kartonowki z drugiej reki po cenach niezbyt interesujacych i w bardzo slabym wyborze... Co sie stalo? Czyzby organizatorzy zazyczyli sobie zbyt wysokie kwoty za wynajecie powierzchni? Biorac pod uwage frekwencje i obroty na stanowiskach handlujacych plastikami moge smialo stwierdzic, ze niektorzy mogli duzo zyskac (finansowo i kontaktowo) na tej imprezie... Udalo mi sie za to spotkac znajomego wlasciciela "WAMODU" - mam jego oferte handlowa (kleje, rozcienczalniki, zywice itp.) i jesli ktos bylby zainteresowany to chetnie sluze...

Z imprezy wyszedlem z nadzieja, ze kolejny Festiwal bedzie juz zorganizowany na nieco wyzszym poziomie, zarowno organizacynym, jak i ofertowym...I to na razie tyle.

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
07-12-03 19:27  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
Pibrac   

Też byłem mocno zdziwiony nieobecnością np. GPM, a przecież mieli najbliżej. Jedynym "firmowym" stoiskiem mógł się pochwalić Swiat modeli z Rybnika. Zakupiłem model stacji Dziergowice.

 
07-12-03 19:41  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
GPM 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Odpowiadam
GPM było ....na Pucharze Prezesa LOK... gdyż od siedmiu lat już tam bywa.. Zbieżność terminów po raz kolejny dała znać o sobie.
pzdr GPM

 
07-12-03 19:57  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tym razem całkowicie zgadzam się z GPMem ;-)

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
07-12-03 19:58  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
P40   

A może jakaś fotorelacja

 
07-12-03 20:26  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Zapraszam na moją fotorelację...Za chwilę...

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-12-03 20:32  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

hehehe, byłem widziałem, ale na razie jestem zbyt zmęczony (właśnie wróciłem) żeby skrobnąć jakąś dłuższą relację, mogę powiedzieć że frajda była zajeb.....
frekwencja faktycznie była ogromna, dawno już nie widziałem takich tłumów ludzi na modelarskiej imprezie - podejrzewam ze zaskoczylo to wszystkich, łącznie z oraganizatorami:)
dobry pomysł to połaczenie wszystkich rodzajów modelarstwa na jednej sali - spowodowało to wycieczki całych rodzin oglądających z równym zainteresowaniem to co lata , i to co stoi...
fotki na pewno będą , było kilku kolegów forumowiczów z aparatami, tak więc coś się zapewne znajdzie...
miło było poznać osobiście kolejnych forumowych KOLEGÓW!!!:)(byli m. in. Puczini, Fojer1, kierownik, Kinio - jeśli kogoś pomylilem lub opuściłem to bardzo przepraszam...)
pozdrawiam!!
Rafael...tak gwoli ścisłości to na na lewo od wejścia przed torem samochodowym była wystawa naszych modeli z klubu DEDAL, w tym i moich, na prawo była wystawa konkursowa zorganizowana przez łódzki LOK i skupiająca modele łodzkich modelarzy
pooozdrof!!!
ide spać...:)

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
07-12-03 21:01  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
jarro   

Jednak ktos mogl od Was symbolicznie byc na Festiwalu.Przeciez to bylo tuz za miedzą.A wiem ,ze ludzie pytali,bo slyszalem.

 
07-12-03 21:16  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
kwinto   

A ja przekornie cieszę się że nie było nikogo z kartonówkami.
Tuż przed wjazdem na parking zajarzyłem, że portfel z pieniędzmi na "mikołajki" został w domu (40 km) Drobnych wystrczyło mi na parking i bilet.
Tak więc gdyby było coś ciekawego to jeszcze teraz szlag by mnie trafiał a tak ........... :)
Sama impreza ekstra, tylko organizacja siadła
no cóż nikt się nie spodziewał takiej ilości gości
mam nadzieję że za rok będzie lepiej bo już teraz się piszę na wizytę
pozdrawiam
Kwinto

 
08-12-03 17:44  Re: [relacja] Ogolnopolski Festiwal Modelarstwa Lodz 2003
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/322144.html lokalna prasa napisała :)

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024