KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
18-05-04 15:14  Re: Relacja z Kruszwicy
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dopiero teraz włączyli mi internet ( roboty drogowe - łyżka koparki ciut za głęboko poszła ...) . Melduję powrót. Ja się jeszcze nie otrząsnąłem po Kruszwicy - myślami cały czas jestem z Wami nadal !! Ech , to była impreza . Prosto i na lewo !!!

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
18-05-04 20:37  Re: Relacja z Kruszwicy
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

No i ja się melduję. Szum w głowie (to od ścisku w puszcze sardynek) już się skończył i czas ... bawić się dalej!!! Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę, za to, że po prostu jesteście. Bez Was, dla mnie w każdym bądź razie, codzienność byłaby bardzo smutna. A tak... to w końcu jakaś idea. ;-)
Dziękuję Randarowi, że dowiózł nas na miejsce w jednym kawałku, StuG-owi za Laskowika.... i "stłumiony okrzyk" babci - hha , Irbarowi - za mega zabawę i Pitowi za ... Corsaira.
Nie spodziewałem się, że aż tak wielkie wrażenie wywże na mnie ten Zlot. Nie wyobrażam sobie, aby za rok się nie odbył. Będzie na 100% .
Michał - jesteś KOSA!!! ;-)
Zuza_ - już wkrótce się dowiesz... ;-)
Konrad - za to że nas "urodził"
wielkie dzięki....

pozdr. Łukasz Orlik

 
19-05-04 11:02  Re: Relacja z Kruszwicy
zuza_ 

 

A ten artykul pojawil sie w lokalnej gazecie. :)

Plik dostalam od MacGregora.



"Biały Żuraw rozpościera skrzydła."
GG: 392383

 
19-05-04 11:17  Re: Relacja z Kruszwicy
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

i jeszcze tak: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artikkel?SearchID=73172040637453&Avis=PO&Dato=20040519&Kategori=INOWROCLAW&Lopenr=105190110&Ref=AR

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
19-05-04 20:16  Re: Relacja z Kruszwicy
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

A to ciekawostka dla wszystkich forumowiczów: autografy obecnych w Kruszwicy sklejaczy z naszego forum zebrane przeze mnie i MarcinkaZ. Mam nadzieję, że nie brakuje żadnego wpisu, ale jesli tak to reklamacji i tak nie przyjmujemy. Autografy zebrane zostały w modelu czołgu T - 70 M na załączony obrazku.

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442

 
19-05-04 21:41  Re: Relacja z Kruszwicy
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Pragnę dodać, że podpisy były zbierane w czasie całonocnych rozmów kartonowych w sali nr 4 pałacyku w Kobylnikach.

 
19-05-04 22:50  Re: Relacja z Kruszwicy
mike 

 

Za rok, może dwa wartość takiego modelu chyba będzie sie kształtowac na poziomie 1 nr MM :-) Ale prędzej bym sprzedał/oddał/pociął <Michał, nie bij !!!> 1nr MM niz takie coś...

I keep trying...
GG: 1264991

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024