KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
06-03-14 19:42  [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Od kliku dni działa kalendarz w formie graficznej. W zasadzie kalendarze są trzy, choć jednocześnie wyświetlane:
1. niebieski - Konkursy, wystawy, festiwale
2. zielony - Spotkania grupowe
3. brązowy - Inne wydarzenia: pokazy lotnicze, zloty pojazdów militarnych i żaglowców, rekonstrukcje historyczne itp.

Pierwszy z nich będę na razie prowadził sam, w oparciu o wątki zamieszczane w tym dziale Forum.

Drugim zajęli się już Koledzy ze Sjesty, GEKO, WLKP, PIWKa, LKMD i mam nadzieję, że niedługo dołączą pozostali ;)

Trzeci... no właśnie. Wpisałem kilka wydarzeń, zapowiedzi popularnych imprez militarnych, lotniczych, ze trzy informacje o rekonstrukcjach historycznych itp.. Nie wiem jednakże czy uda mi się wyłapać informacje o wszystkich takich imprezach. Wiem, że wiele osób śledzi takie informacje, jeździ na pokazy, inscenizacje historyczne, uczestniczy czynnie w grupach rekonstrukcyjnych... może ktoś chciałby uczestniczyć również w prowadzeniu naszego kalendarza? Jeśli tak, to bardzo chętnie udostępnię mu możliwość dodawania takich informacji :) Wymagane są jedynie chęci i umiejętność posługiwania się kalendarzem Googla, ponieważ właśnie z niego korzystamy. Dodawanie informacji jest bardzo proste, a jak to robić pisałem już w wątku
Kalendarz graficzny - dodawanie informacji o spotkaniach grupowych.

Tak więc, jeśli ktoś chciałby uczestniczyć czynnie w prowadzeniu kalendarza - zapraszam :)

Wystarczy zgłosić mi to w tym wątku, potwierdzić jednocześnie, że mail z profilu jest związany z Waszym kontem Google lub wskazać inny. Te informacje można wysłać do mnie już mailem, jeśli ktoś nie chce tego robić publicznie bo ma np. ukryty swój mail w profilu, ale o zgłoszenie poproszę jednak tu w wątku.

pzdr,
k.

 
04-07-14 17:12  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

W Bielsku-Białej odbędzie się już po raz 13 impreza o nazwie Operacja Południe.

Poniżej cytat ze strony zlotu.
XIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT POJAZDÓW MILITARNYCH
„OPERACJA POŁUDNIE”

BIELSKO-BIAŁA
11-13 lipca 2014


Program Zlotu:

Piątek: 11.07.2014

16:00-24:00 rejestracja uczestników zlotu

Sobota: 12.07.2013


9:30 rozpoczęcie imprezy-odprawa dla uczestników zlotu
10:30 formowanie kolumny- ul. Szeroka
11:30 wyjazd na paradę
12:00 postój pod Zamkiem
12:15 wystawa pojazdów pod Castoramą
14:30 wyjazd kolumny pojazdów na poligon (powrót do bazy)
16:00-19:00 Bielskie Błonia (teren bazy)
-pokazy i prezentacje pojazdów uczestników
-pokazy sprzętu wojskowego
-pokazy grup rekonstrukcji historycznych
-otwarcie dioram oraz wystaw dla zwiedzających
21:50 pokaz sztucznych ogni
22:30 Military Dance oraz pokaz filmów dla uczestników zlotu


Niedziela: 13.07.2013


11:00-17:00Bielskie Błonia (teren bazy)
-pokazy i prezentacje pojazdów uczestników
-pokazy sprzętu wojskowego
-inscenizacje w wykonaniu grup rekonstrukcji historycznych
-dynamiczny pokaz sprzętu ciężkiego ( czołgi, wozy bojowe, wojskowy sprzęt
specjalistyczny )
18:00 zakończenie Zlotu i rozdanie nagród uczestnikom

Program może ulec zmianie

Zainteresowanych co się wydarzyło w minionych latach i co można było zobaczyć odsyłam na stronę
http://militaria.bielsko.com.pl/operacja_poludnie

 
04-07-14 18:12  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

A w Piotrkowie 12-13.07.2014 Fly Fest.
Ma być podobno Spitfire...Komentarz - Tadeusz Sznuk!
http://flyfest.pl/

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-07-14 13:36  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Rekonstrukcja odbicia Twierdzy Przemyśl, I wojna światowa.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
18-08-14 13:39  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
maro3575   

Na prośbę kolegi z Czeskiej Republiki proszę o dopisanie do kalendarza konkursu modelarskiego Rychnov Model Show 26-28 IX 2014 info. WWW.RMSVYSTAVA.CZ

 
20-09-14 23:01  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam. Czy jest możliwość dopisać do kalendarza konkurs z Rudy Śląskiej.

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
27-11-14 09:43  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Prosiłbym o dodanie imprezy w Krośnie.
Info tutaj:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=32626&t=32626&filtr=0&page=1

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
29-01-15 21:59  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Prosiłbym o wstawienie do kalendarza- " II Elbląski Ogólnopolski Festiwal Modelarski" który odbędzie się w dniach 20-21.06.2015r.

Bardzo dziękuję

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
07-02-15 18:04  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam, proszę o dodanie Konkurs-Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu [5-6.12.15] . I mam pytanie: dlaczego jeśli wybieram Lublin i okolice to wyszukiwarka nie pokazuje konkursu w Gołębiu? Jest to najbliższa z możliwych lokalizacji do wyszukania i dlatego uważam że przy wyszukaniu Lublin i okolice Gołąb powinien się wyświetlić.

--
pozdrawiam!

 
27-03-16 19:52  Odp: [Info] Kalendarz graficzny - rekonstrukcje historyczne, pokazy lotnicze, militarne itp
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Prosiłbym o wstawienie do kalendarza imprez - III Elbląski Ogólnopolski Festiwal Modelarski 18-19 czerwca 2016r.

Dzięki :)

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024