KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-02-04 19:40  Warsztaty II 2004 Bielsko-Biała (28-30 maja)
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Warsztaty 2 - Ogólnopolska Wystawa Modeli Kartonowych i Sspotkanie Modelarzy.

1. Impreza odbędzie się w dniach 28-30 maja 2004 r. w BCK - Dom Muzyki w Bielsku-Białej, ul. Słowackiego 27.

2. Program imprezy:

28 maja - piątek - od 15.oo do 19.oo organizowanie stanowisk;
29 maja - sobota - od 8.oo do 10.oo organizowanie stanowisk,
od 10.oo do 17.oo Warsztaty Modelarskie - prezentacja modeli i technik budowy, zwiedzanie stoisk, giełda modelarska,
od 17.3o do 20.oo - spotkanie z producentami przy Capuccino LaFesta.
30 maja - niedziela - od 9.oo do 15.oo Warsztaty Modelarskie - j.w., wystawa sprzętu wojskowego,
15.oo uroczyste zakończenie spotkania, rozdanie upominków i demontaż stoisk.

3. postanowienia ogólne.

a. na Warsztaty 2 zaprazani są modelarze indywidualni, kluby, modelarnie; liczba i wiek uczestnikow jest nieograniczona;
b. na wystawę będą przyjmowane modele ( kartonowe , plastikowe i nie tylko) wykonane własnoręcznie z zestawów oryginalnych
(wycinanka, model plastikowy) lub własne opracowania wykonane w skali, wersji, kamuflażu uznane przez wykonawcę za najciekawsze.
c. stoisko mogą rezerwować modelarze indywidualni, kluby lub grupy modelarzy, przy czym ilośc stoisk jest ograniczona - termin
rezerwacji do 15.05.2004,
d. każdy z uczestników może na wystawę na swoim stoisku (ok 2,5m2) ok 10-15 modeli, którymi zademonstruje swój kunszt
i umiejętności modelarskie,
e. zaleca się, aby modelarzew trakcie trwania Warsztatów wykonywali elementy swoich modeli na oczach zwiedzających,
demonstrując techniki budowy, narzędzia iakcesoria,
f. na swoim stanowisku modelarze mogą prowadzić giełdę modeli (wymiana, sprzedaż),
g. zaleca się, aby modele prezentowane na Warsztatach były estetycznie opisane - nazwa modelu, typ, skala, wydawnictwo,
wykonawca itd.,
h. w trakcie trwania warsztatów modele są pod opieką modelarzy, organizator nie zapewnia ubezpieczenia modeli, uczestników
spotkania i zwiedzających,
i. modele są dostarczane i odbierane na koszt własny uczestnika, za modele pozostawione po zakończeniu wystawy Organizator nie
bierze odpowiedzialności,
j. od każdego stoiska pobierana jest opłata w wys. 20 zł.

4. Zasady oceny i nagrody.
a. każde stoisko wytypuje do mini konkursu swój najlepszy model, a trzy najciekawsze modele Wystawy zostaną nagrodzone tytułem
"Grand Prix II-gich Warsztatów B-B 2004",
b. każdy uczestnik otrzyma pamiątkową plakietkę i upominek,
c. zostanie przeprowadzony konkurs na najciekawsze zaprezentowaniemodelarstwa kartonowego, a najlepsze stoiska będą nagrodzone
pucharami, sttoiska będą ubiegały się o puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała.

5. Informacje Dodatkowe.
a. nocleg - organizator może zapewnić uczestnikom nocleg za odpłatnością ok. 25 zł/dobę; zgłoszenia do 20.05.2004r.,
b. dojazd - BCK znajduje się ok 250 m od Dworca PKP i PKS w kierunku Cieszyna (ulicą Piastowską na pierwszych światłach w lewo
a następnie 30 m i pierwszy wjazd po prawej),
c. szcaegółowych informacji udziela Komandor Warsztatów - p. Leszek Góra - tel (33) 813-56-84, fax (33) 813-58-27 od 8.oo do 16.oo
lub tel. (33) 818-05-96 od 17.oo do 21.oo.

Przedstawiłem Wam skrót regulaminu Warsztatów II. Jaka była poprzednia impreza, niektórzy z Was wiedzą, bo byli. Poczytać o tym można
w Kartonowym Fanie, a także na forum.
Z mojej strony serdecznie zapraszam na iprezę inną niż wszystkie, ponieważ nie ma tu niezdrowej rywalizacji, niesprawiedliwej punktacji,
a najciekawsze modele do nagród typują sami uczestnicy.
Zapraszam nie tylko jako uczestników, ale także jako zwiedzających obowiązkowo z plakietką forumowicza.

Pozdrawiam. MBig

 
14-02-04 20:18  Re: Warsztaty II 2004 Bielsko-Biała (28-30 maja)
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Zapowiada sie elegancko. Bardzo chetnie pojawiłbym sie w BB i to z całą moją bandą mlodzików. na dzisiaj nie wiem jeszcze, jak damy radę finansow, to jest pół Polski. Troche niepokojący jest termin - to jest zaraz po Kruszwicy. Padumajem. Pozdrawiam KM "Wilga"!

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
14-02-04 21:49  Re: Warsztaty II 2004 Bielsko-Biała (28-30 maja)
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

jestem pełen nadzieji że w tym roku będe mógł tam być ...... jako zwiedzający.

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
08-05-04 21:43  Re: Warsztaty II 2004 Bielsko-Biała (28-30 maja)
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mija pierwsza dekada maja a o WARSZTATACH II nigdzie ani słóweczka.
Czy impreza w podanym wyżej terminie jest aktualna ?

Leon

P.S. Było kiedyś takie pisemko dla modelarzy kartonowych - "Kartonowy Fan" - które regularnie informowało o wszelkich imprezach kartonowych. Potem zmienił się wydawca i wszystko poszło na żywioł. A teraz będziemy mieli ... no właśnie, co będziemy mieli ?

 
09-05-04 16:17  Re: Warsztaty II 2004 Bielsko-Biała (28-30 maja)
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam!!!
Może się pojawię jako zwiedzający. Ze stoiskiem raczej wątpie (poza tym nie mam 10-15 modeli żeby zaprezentować:( może ze cztery by sie znalazły godne pokazania).
Pozdrawiam!!!!!!

100 % karton!!!!!!!!!!

 
27-05-04 13:14  Re: Warsztaty II 2004 Bielsko-Biała (28-30 maja)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Kto i kiedy będzie? Ja chyba w sobotę zachaczę imprezkę.

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
28-05-04 23:45  Re: Warsztaty II 2004 Bielsko-Biała (28-30 maja)
P40   

Kurde kurde ja z Bielska a o imprezce nic w całym Bielsku nie słychać, żadnego plakatu, informacji w radiu kompletne zero. Już zaplanowałem w sobotę wyjazd na imprezkę do Krakowa i co w Bielsku nie będę, ale jaja.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024