ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
08-10-18 21:34  Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Witajcie,

prace nad Markiem przerywane są batalią związaną z kończeniem gąsienic do A7V. W przerwach od pracy udało mi się troszkę zaktualizować model.
Jak tylko skończę tę niemiecką lodówkę z okresu WWI Mark przyspieszy :)




Aby później nie pogubić się w wszystkich elementach, powoli tworzę również instrukcję - ta wrzucona na fotosika może być nie czytelna, ze względu na maksymalną wysokość wrzucanego pliku.


Po uwagach Cevy dot. układu pancerza na spodniej części czołgu, zacząłem drążyć temat.
Faktycznie moje wcześniejsze układy płyt były błędne, zasugerowałem się poniższym pierwszym zdjęciem, że taki podział będzie biegł przez całą długość pojazdu. Drugie zdjęcie przedstawia wywróconego Mark IV - zakładam, że we wcześniejszych wersjach podział płyt był zbliżony.



Jak mam dość modelowania, bawię się testowo przy szacie graficznej modelu. Poniżej przedstawiam fragment pancerza z lekką fakturą blachy oraz pierwsze próby zrobienie nitów "3D". Na pewno model zostanie dodatkowo zwaloryzowany - zacieki, błoto, rysy na pewno się pojawią.


--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Kruszyna 3699 03-09-18 21:07
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Piterkowiec 585 04-09-18 13:18
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
ceva 500 05-09-18 20:05
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Kruszyna 527 05-09-18 20:43
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
ceva 508 06-09-18 21:08
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Kruszyna 523 06-09-18 21:18
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Kantek 505 17-09-18 21:09
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Kruszyna 519 17-09-18 23:33
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Kruszyna 486 08-10-18 21:34
 Odp: [Relacja] Czołg Mark I - Skala 1:25  nowe
Halogen 1249 09-10-18 16:43

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024