ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
11-07-22 09:18  Odp: Projektowanie modelu Sdkfz 167 StuG IV
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Model będzie w kartonie z dodatkami żywicznymi. Jeśli chodzi o Sketchupa, nie ma takiej bajki :) Jak coś poprawiasz, musisz na nowo rozwijać i wykleić manualnie poprawioną część na arkusz wycinanki.

Pzdr

 
11-07-22 10:54  Odp: Projektowanie modelu Sdkfz 167 StuG IV
Wojciech Cięciwa   

"Tak dobrze" to masz dopiero we w pełni profesjonalnych system konstrukcyjno-projektowych (ale to zupełnie inna 'bajka' cenowa).
_Podobno_ kiedyś ktoś robił jakieś pluginy dla Rhinoceros-a które miały tu robić, ale już dawno ich na sieci nie widziałem.
I wnioskuję z tego, że nie jest to takie proste..

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
11-07-22 12:13  Odp: Projektowanie modelu Sdkfz 167 StuG IV
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Soft którego aktualnie używam (Fusion360) ma taką opcje. Czego nie poprawisz, zmienisz to wszystko aktualizuje się samo. Niestety, program nadaje się do czystego 3D. Modelu kartonowego tu nie zrobisz i nie rozwiniesz...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024