FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 35Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
22-08-09 20:45  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Prof. Volta   

A ja bardzo prosiłbym fregatę "Greenville" w skali 1:100!

 
22-08-09 21:07  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

UUUUUUUUUU, Sas, bardzo mnie ucieszyła ta informacja :) Jakieś bliższe szczegóły...??? Kiedy, kto i gdzie?

--

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości - Albert Einstein

Post zmieniony (22-08-09 21:20)

 
22-08-09 21:33  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Widzę , że ciekawe się tu rzeczy wypisuje - wreszcie ktoś opracuje tego francuskiego "potwora" - bo normalna konstrukcja to nie była raczej ...

--
Pozdrawiam

 
22-08-09 23:25  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Wojciech Cięciwa   

Nic więcej mi nie wolno powiedzieć. I tak za dużo powiedziałem.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
23-08-09 00:36  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Irian   

Zawsze mialem marzenia i sporo z nich wydano w " kartonie " .....
Moze zachowaly sie gdzies w czelusciach tego forum posty ,gdzie 4 lata temu ....albo wczesniej . z kolegami ,marzylismy aby ukazal sie niemiecki ...Brumbar albo wegierski Turan czy jakakolwiek japonska pancerka ,Dzis to juz fakt
Ale brakuje jeszcze wielu opracowan francuskich ,malo jest o brytyjskich pojazdach typu " Carrier " ,czy czolgach MK I ,ktore byly tzw . "konmi pociagowymi " armii brytyjskiej ......... Nie mamy tez ,oprocz wydania Fly Model jakiejs innej wersji Churchila ......a bylo ich tyle ,brakuje do kompletu ........a co bysmy jeszcze chcieli ? StuG ? Ams ? ......kto jeszcze ?

--
pozdrawiam Irian

 
24-08-09 15:00  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Huberto   

a ja poproszę:
Hyuga 1941r.
Kongo - pod koniec wojny
Akagi
Katori - fajny krążownik szkolny
USS Clevland - bądź inny z tej wielkiej seri (ale raczej z wcześniejszych)
HMS Vanguard
HMS Barham - pod koniec służby
HMS Repulse - pod koniec
HMAS Sydney
Trento
Duca d' Aosta
Zara - już sobie sam skleiłem :-)
Leipzig
no coś by się jeszcze znalazło....

--
karton to dopiero początek - dalej obrany kurs na C2 - 100% realności modelu :-)
W stoczni HMS Hood 1:200 od podstaw

 
24-08-09 15:11  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Rodak 

 

wóz Drzymały , może być bez kół i dyszla , sam se dorobie .
Dobrze by było wydać, bo sie zbliza rocznica wybuchu, jako kontre do meeeeeee !!! 110,
wydanego przez MM



Post zmieniony (24-08-09 15:14)

 
24-08-09 22:47  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Teledzin   

Do życzeń kolegów modelarzy dołaczę swoje dwa ---
aby któryś z naszych znamienitych projektantów wreszcie zaprojektował, a wydawnictwo wydało model jednego z polskich krążowników - "Dragona" lub "Conrada"..??
Stare wycinanki z MM autorstwa Wolbecka nie przystają do dzisiejszych standartów...
Drugie życzenie dotyczy modelu japońskiego międzywojennego (z końca lat 30-tych lub początku wojny na Pacyfiku) krążownika klasy "Kumano" - jak "Kitakami" lub "Isuzy" przed wojennymi modernizacjami...

--
Sklejam, bo lubię...

 
25-08-09 08:04  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ppompka 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja poproszę Su-34 w rosyjskim malowaniu akrobacyjnym (taki z gwiazdą)

--
Podłożona stępka pod HIEI.
POZDRAWIAM Paweł

 
25-08-09 11:40  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Huberto - HMS"REPULSE" był wydany przez Fantom Model... tylko , że w 1:300 czego niektózy nie lubią ( Jak dal mnie 1:300 to najlepsza skala do pancurów , "karierów" i krejsjerów wszelkiej maści :) )

--
Pozdrawiam

 
25-08-09 12:41  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

me109. Obojętnie w jakiej wersji.

 
25-08-09 13:27  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Teledzin napisał: "Kupuję modele, które mnie interesują. Płacę i wymagam! Jeśli projektant skrewi - naprawię, ale mam go w ... niskim poważaniu."

W zasadzie nie powinienem krytykować tego tekstu, ale coś mnie ruszyło. Może najpierw zasłuż na poważanie Swojej osoby, i pokaż co potrafisz naprawiać. Jak widać pod Twoim nickiem nic nie widać, więc Twoja dygresja nie jest specjalnie trafiona.

Z poważaniem. Roman.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
25-08-09 13:50  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Huberto   

Wiem wiem był repulse 1:300 ale kleje w dwusetce i zależy mi na zgodności kolekcji, no jak nie wydadzą to i tak zrobie od podstaw, jak skończe hooda.....

--
karton to dopiero początek - dalej obrany kurs na C2 - 100% realności modelu :-)
W stoczni HMS Hood 1:200 od podstaw

 
25-08-09 21:07  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Prośbę mam prozaiczną:

Wręgi modelu oznaczać na wrędze, a nie gdzieś obok! (nawet na najmniejszej wrędziuni lotkowej da się przecież wydrukować, czy wypalić laserem jej oznaczenie, a tak to -np. ja- zaczynam prace przy modelu od mozolnego przepisywania tych (...) numerków na części.

Drobne "pudełeczka" kabinkowe sklejałoby się dużo lepiej, gdyby były wydrukowane na papierze a nie na kartonie, poza tym wiele innych elementów aż się prosi o papier - np. osłony podwozia w samolotach - te sklejone z dwóch warstw kartonu to tak jakby były w rzeczywistości wyrżnięte z płyty pancernej 13,2mm! Golenie podwozia też wychodzą lapiej, gdy są zaprojektowane z papieru. Maszty antenowe zawsze powinny mieć sensowne osadzenie we wrędze - myślę, że prosta dziurka w poszyciu - "i już" - jest niedopuszczalna - to się musi zgiąć i gdy sami zawczasu nie poprawimy projektanta mamy smętnie zwisające flaki zamiast napiętej linki.

 
25-08-09 22:40  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Teledzin   

Odpowiadając na wątpliwości RomanaC - którego szczerze podziwiam za jego relację o sklejaniu HMS Hood - a nie wdając się w dyskusję na temat definicji i roli konsumenta na rynku (modelarskim) dodam do moich życzeń jeszcze takie:
- aby projektanci sprawdzali co chcą przekazac do drukarni i pierwsze próbne wydruki - bo żle to o ich staranności świadczy jeżeli dopiero po kilku dniach sprzedaży modelarze zauważają, że niektóre (duże!) części są źle wydrukowane np. pomieszane barwy pól kamuflarzu,
- aby projektanci i wydawcy uczyli się na swoich błędach i ten i ów projektant nie wypuszczał po raz następnego projektu samolotu (dolnopłata), w którym znowu pomylił rozmieszczenie pól kamuflarzu na częściach łączących płat z kadłubem,
- aby u wydawców działała kontrola jakości, tak aby nie wypuszczac na rynek partii modeli z wadami druku (no chyba że w przecenie),
- aby kolejne arkusze w jednym zeszycie miały te same odcienie barw kamuflarzu,
- aby model dało się średnio zaawansowanemu modelarzowi przyzwoicie skleic z jednej wycinanki bez kilogramów szpachlu, litrów farb....
Taką litanię zdawało by się prostych spraw można kontynuowac - było to poruszane także w innych postach. Jest to bardzo ważne, gdyż obecnie wiele zakupów modeli dokonuje się przez internet - nie widząc modelu i bez możliwości wybierania konkretnego - dobrze zrobionego modelu. Zdarza się, że w prasie modelarskiej i na forum niektórzy autorzy pieją peany na temat projektu i wspaniałego wydania jakiegoś modelu, jak po otrzymaniu go w paczce (jak kota w worku) okazuje się, że to bubel.

--
Sklejam, bo lubię...

 
25-08-09 22:55  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Pod taką listą życzeń podpisuję się w każdym punkcie i jako konsument sklejający modele, jak również jako początkujący projektant.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
25-08-09 23:05  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Sherman m4a1"Latająca Krowa", Sexton , M10 ,M8 Greyhound oczywiscie z polskimi malowaniami .
T34/76 z wieżą czelabińską,

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
26-08-09 07:44  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Pan Samochodzik i Tamplariusze ewentualnie wersja nieco ulepszona z Pan Samochodzik i Niesamowity Dwór plus wersja nowoczesna z Pan Samochodzik i Praskie Tajemnice, rzekłem...

--
Sven

HMS Ark Royal

 
26-08-09 08:10  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pana Samochodzika i Templariuszy wydał Modelik

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
26-08-09 08:36  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Tamplariusz, rycerz zakonny był co prawda niegdyś w GPM, ale słynny wehikuł pana Tomasza? Czyżbyś miał na myśli jeden z ostatnich pojazdów Modelika?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
26-08-09 08:40  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

W serialu z Mikulskim używali Schwimmwagena ;-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
26-08-09 08:50  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Okey, to się ostatecznie decyduję na coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=xFmDDVTm1jE

--
Sven

HMS Ark Royal

 
29-08-09 12:15  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Max 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Jednym z moich marzeń jest któryś z ''ptaszków'' w nowym opracowaniu i niekoniecznie musi to być ORP Jaskółka. Co prawda były nowsze wydania w MM i u Hala ale myślę o całkiem nowym opracowaniu z większą ilością detali.

--

Pozdrawiam-Max - Marek

W budowie - Fuchu Maru skala 1/200
Gotowe -USS Michael Monsoor , JMSDF Hyuga

Post zmieniony (29-08-09 12:16)

 
29-08-09 22:34  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Wojtu 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Współczecha, współczecha, współczecha:) zarówno z samolotów jak i śmigłowców... Porządnie opracowane B-2, UH-1 (w każdej wresji) Mi-(i tu cały ciąg numerków) Kamowy... długo by tu wymieniać;)

 
10-09-09 18:23  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Hej,

A ja tutaj pojawie sie z pytaniem o to, czy ktos z szanownych projektantow i wydawcow ma w planach najblizszych lub troche dalszych Beaufightera? Bo nad moim z Fly Modelu zawisly ostrza nozyczek, ale czeka mnie przerobka na Mk.VIF, czarne malowanie, silniki... Pewnie jak zaczne ciac, to pojawi sie zapowiedz i bedzie mi szkoda "starocia"... Ktos chetny? Tylko nie pchac sie tu prosze :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
10-09-09 18:27  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Vikingher 

Na Forum:
Galerie - 1
 

hmm, moze cos z maszyn budowlanych, mianowicie, rozkladarka asfaltowa dynapac, walce na gumach, ewentualnie z bebnami, jcb 3cx, ostrowek itp.

--

 
11-09-09 00:14  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

A ja poproszę o DH Flamingo :-) Poza tym trochę klasyki:

MiG-21
MiG-29
Mi-2
Li-2
Su-22
W3 Sokół
PZL Wilga
Tempest V

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
11-09-09 08:08  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
dexter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
 

:) popieram Kroolo :)
Mig-21 i Mig-29 tylko nie UB

--
---------------------------------------------
Moje wszystkie modele można zobaczyć na https://papermodels.eu/
Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika https://qwkak.pl/

 
11-09-09 08:17  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam
A mnie się marzą samoloty w barwach Polskiego Lotnictwa Wojskowgo z okresu powojennego. Poza bardzo dawnymi MM i Monówkami do dziś nie ma modeli
Jak-9, Jak-11, Ił-10, Tu-2 czy chociażby Ił-2 w polskim malowaniu - ten okres reprezentują tylko Junak-3 i Szcze-2.

Nikt nigdy nie opracował śmigłowców Mi-1 czy Sm-1
Nawiasem mówiąc przydałoby się porządne opracowanie Mi-2 oraz Mi-4

Brakuje też: Jaka-18, Żurawia, Su-20, MiGa-23

Do kompletu nowe wydania oczywiście z szachownicami:
- Su-22M4
- TS-11 Iskra ( w zwykłych wojskowych barwach lub morskich }

No i polskiego HERCULESA ;-)))

To tyle....
Pozdrawiam
Leon

--

 
11-09-09 10:36  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
tyg   

Zadziwiłem sam siebie, bo pomimo, że kleję głównie samoloty z okresu 1914-1945, to jako pierwsze brakujące tematy na myśl mi przychodzą konserwy i kajaki:), a mianowicie sexton w malowaniu pierwszej pancernej i rosomak oraz ORP Gryf (bo Wicher był już nieśmiało zapowiadany, choć nie wiadomo na kiedy).
Pozdrawiam
tyg

 
11-09-09 14:19  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Popoieram Vikingher'a :) -maszyny budowlane. Poza tym poproszę coś z komunikacji miejskiej ,porządnie opracowane -Ikarus 280, 260 ,Jelcz M11 ,jakiś Solaris albo tramwaj... Albo maszyny rolnicze. Ogólnie pojazdy cywilne inne niż samochody osobowe.

p.s. Czy chciałby ktoś walec parowy albo dźwig kolejowy na parę? To kwestia przyszłości (może przyszły rok), ale prawdopodobnie będę miał dostęp do oryginałów i mógłbym opracować model.

 
11-09-09 15:15  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Pomysł ciekawy - fajne by coś takiego bylo - jestem za .

--
Pozdrawiam

 
11-09-09 16:18  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Popieram pomysł polskiego Herculesa! Chyba nie tak trudno przemalować opracowanie z Fly Model i wypuścić na rynek, prościej jak rysować samolot od nowa. W ogóle zresztą nie wiem co się dzieje z wydawnictwem Gomix-Fly. Od połączenia obu usiedli na laurach i Gomix przestał robić kabinki tłoczone a Fly wydawać modele... PANOWIE!!! OBUDŻCIE SIĘ!!! Przecież nie tak dawno byliście liderami na rynku. Czekamy na nowe modele z waszej stajni!

--
PZDR!!

 
11-09-09 16:23  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Szeryf 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

"Poza tym poproszę coś z komunikacji miejskiej ,porządnie opracowane -Ikarus 280, 260 ,Jelcz M11 ,jakiś Solaris albo tramwaj... "

Klaymen, ja Ciebie widziałem jako projektanta tych modeli;-)

--

 
11-09-09 19:29  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Highlander 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Jak koncert, to można poszalec:
1 - Akagi
2 - Ise z pokładem lotniczym
3 - USS North Carolina
He he miałbym co sklejac przez 5 lat ;)

Pozdrawiam

 
11-09-09 20:03  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

To dołożę jeszcze:
M1A2 Abrams
AV-8B Harrier
He-177 Greif - miałem z plastiku ale kartonowy w skali 1/33 to było by coś.

Pozdrawiam!

 
11-09-09 21:06  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

He-177 był wydany w kartonie w tej właśnie skali. Wiem co mówię, bo go mam :-)



Post zmieniony (11-09-09 21:07)

 
11-09-09 22:44  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Starling   

K-19

--
Pozdrawiam Grzegorz

 
12-09-09 12:24  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
aquarius   

To ja poproszę: Jak-3, Jak-9, Łagg-3, Ła-5, Ła-7, Ił-4, Pe-8, Tu-2, Cant 1007bis, Re-2000,
D-520, Caudron C.714, P-47Razorback, B-25C/D, B-26Marauder, Martin ,,Baltimore",
Fairey ,,Battle".
Co prawda niektóre już były ale przydałyby się nowe opracowania na wyższym poziomie.

 
12-09-09 13:53  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Berni 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 23


 - 1

Witam, to i ja dodam swoje przysłowiowe 3 grosze:
M26 Pershing
M48 Patton
M60 Patton
M1 Abrams
M551 Sheridan
M41 Walker Bulldog
AMTRACS
M7 Priest HMC / Sexton
M8 HMC
M12 GMC
Centurion
Chieftain
T-62
T-64
T-72
i wiele, wiele innych.
Pozdrawiam.

--
Modele kleję bo lubię, nie dlatego że, potrafię...

 
12-09-09 14:31  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
stach48 

 

Ja wszyscy to wszyscy;)))) Moje życzenia są prozaiczne. Niech ktoś sięgnie po wydane dawno temu modele MON. Po odpowiedniej obróbce i dodaniu szczegułów byłyby to rarytasy. Na przykład samoloty pasażerskie IŁ-14, Comet czy Caravele. Oczywiście w skali 1-33. NAJLEPSZEGO

 
12-09-09 14:34  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

stach48, a co o tym powiesz:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=159508&t=159508&filtr=5&page=1

:-)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
12-09-09 15:02  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
stach48 

 

Co ja mogę powiedzieć, jestem zachwycony. Tylko dla tumana komputerowego rzecz nie zdobycia. Zostaje nadzieja że jakaś przyjazna dusza ściągnie go dla mnie. Dawno temu skleiłem go ( był w skali 1-50). Może jakiś mądrala to wyda ?. Idż dalej tą drogą.
NAJLEPSZEGO

 
12-09-09 21:10  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
strażak 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Witam. Moje życzenie to jeden z symboli polskiego pożarnictwa pierwszy polski ciężki samochód gaśniczy GCBA 6/32 Jelcz 004.
Pozdrawiam Dawid.

 
17-09-09 13:04  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szukając pewnej rzecz doszedłem do wątku z 2002
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=5129&t=4861#reply_5129
Kurcze.... prawie wogóle nie stracił na aktualności.
Pierwsza dziesiątka życzeń z tamtego wątku
Ise 5
Fuso 4
Akagi 3
Yamashiro 3
Furutaka 2
Hiei 2
Jintsu 2
Mikasa 2
Mogami 2
Oi 2

Fuso mamy 2szt, Hiei się pokazało w MM... może przyjdzie kolej na ISE....

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
17-09-09 13:12  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Obawiam się, że dokonałeś smutnej konkluzji sensowności takiego konceru życzeń. Za 10 lat ktoś odkopie ten wątek i najprawdopodobniej również stwerdzi, że nie stracił nic, lub prawie nic na aktualności.

 
17-09-09 13:51  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie koniecznie. Wiele z tematów o które błagali sklejacze doczekały się opracować.
Właśnie pare japońców jednak wyszło od tamtego czasu, był nalot Iłów-2 też często przywoływanych, sam wybłagałem Chaffiego :-), Czapla, RWD-8 też często przewijały się w takich wpisach. Wszystkiego wyprosić się nie da, widac po tamtym wątku że najtrudniej o to w przypadku cieżkich jednostek (Fuso i Hiei to chyba wyjątki. Ale wyszło kilka krążowników i niszczycieli japońskich)
Jestem ciekaw (wydawcy by się mogli wypowiedzieć) jak jest ze sprzedawalnością takich własnie "wyproszonych" tematów. Czy to się przekłada na zyski czy nie?

O swoje ISE i Hoche będe walczył klawiatura dalej, może kiedyś się uda.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
17-09-09 13:54  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Może jestem człowiekiem małej wiary, ale przynajmniej będę trzymał kciuki :)

 
17-09-09 19:05  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przyłączam się Łosiu do Twojej walki. Mnie też się marzy ISE.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
17-09-09 22:20  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Teledzin   

Łosiu skoro zabrałeś się za statystykę to dodaj jeszcze mój głos na Jintsu. Poza tym i tak moim największym marzeniem jest ORP Dragon (lub Conrad) w nowym opracowaniu. Pozdrawam wszystkich marzycieli ...

--
Sklejam, bo lubię...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 35Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024