FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
15-06-10 12:37  [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Jak to często bywa w chwili potrzeby moja drukarka odmowila posluszenstwa wiec budowe HMS Vega musze przelozyc na nastepny tydzien.Wolny czas poswiecilem na dokonczenie nastepnego niszczyciela w 3D.Na weekend poprawilem troche detali wiec czas przystapic do projektowania czesci.Tym razem tematem jest kanadyjski niszczyciel HMCS Haida.Dla Kanadyjczykow jest ona tym czym dla nas jest „Blyskawica”...nomen omen walczyly razem a także co ciekawe oba zachowaly się do dzisiaj.”Haida” byl jednym z okretow dosc dlugiej serii duzych niszczycieli typu Tribal.Zarowno australijska jak i kanadyjska marynarka bardzo chciala mieć te niszczyciele wiec po modyfikacjach projektu weszly one do sluzby pod barwami Kanady i Australii.Ze względu na poziom modyfikacji można spotkac opis tych okretow jako „Modified Tribal” co chyba jest prawda .HMCS Haida ma bardziej rozbudowana nadbudowke rufowa,posiada również nowoczesniejsze uzbrojenie plot i urzadzenia radarowe.Ma rowniez bardzo ciekawy kamuflaz.Model zaprojektowalem w wygladzie na lata 1943-44 przed pierwsza modernizacja.W modelu będzie można wykonac zamiennie dinghy motorowa albo dwie duze tratwy.Nie spotkalem fotografii nalata 1943/44 z obecna dinghy na pokladzie,jest natomiast widoczna po pierwszej modernizacji w 1944 roku.Odpowiednia notka pojawi się w opisie.Podobnie jak z tematem niszczycieli typu V/W ten jeden nie wyczerpuje tematu.Mam nadzieje ze będzie mi dane „wydac” zarówno jeszcze brytyjska jak i australijska wersje.Poki co z 3D wyglada tak:













--

Post zmieniony (24-09-12 12:08)

 
15-06-10 15:16  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tribal ! Jak słodko :-)

Życzę powodzenia w budowie tego pięknego niszczyciela!

pozdrawiam
elessar.telc

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 
15-06-10 18:24  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Mniam, mniam, już mi ślinka leci ;)
Adrian, pytanie do znawcy - czy działa 120mm i ich stanowiska na "Tribalach" były takie, jak na "Piorunie" ? A czy armaty 102mm ze stanowiskami były takie jak na "Błyskawicy" po jej przezbrojeniu?

--

Post zmieniony (15-06-10 18:25)

 
15-06-10 18:25  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Brawo!!!!!!!! Już szykuję nożyczki :)

--

 
15-06-10 19:22  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Jesli potrzebujesz jakis fotek Haidy w stanie jakim jest obecnie to chetnie podskocze do Hamilton i zrobie ich pare.
Kiedys Haida byla zacumowana w Toronto-od 2003 jest w Hamilton Ontario.

 
15-06-10 20:28  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Raven,oba Twoje pytania sa z odpowiedzia na tak,Haida pozniej miala dodany ruszt na oslonie dziala 102mm ale w orygiinalnej wersji to ta sama wersja.

Karol....nie wiem co powiedziec.Przy opracowywaniu korzystalem z okolo 200 zdjec robionych przez czlonkow zalogi...byl to bardzo pomocny material-w zasadzie 95 procent historycznych fotek ktore sie zachowaly.Dzisiaj ten okret jest tak poprzerabiany ze z oryginalnego wygladu niewiele zostalo.Jedyne co bym chcial wiedziec to okolice pierwszego komina oraz platformy za nim przy pokladzie ale to tylko zeby sie upewnic.Wspolczesnych fotek tez ma troche.Jesli naprawde sie "nudzisz" to chetnie bym skorzystal ale jesli jest to jakas przeszkoda to nic sie nie stanie.

--
Royal Navy first !!!

 
18-12-10 11:31  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Teledzin   

Adrian co z twoim projektem? Pozdrawiam

 
18-12-10 23:00  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Wiedzialem Teledzin ze mi sie kiedys przypomnisz.....;-)
Idzie powoli...rusze pelna para dopiero po Nowym Roku...realnie to chyba koniec w marcu...nie wczesniej.Naprawde pojawienie sie Matabele jakos nie podnosi mi cisnienia jesli o to chodzi.......a poza tym poprawilem jeszcze cos tam w modelu wiec po raz kolejny brak pospiechu wychodzi tylko na dobre....

--

Post zmieniony (18-12-10 23:11)

 
18-12-10 23:30  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Ten okręcik podoba mi się , jak zawsze z pod Twojej ręki.
Czekam na coś większego bo może być zjawiskowe :-)

 
21-12-10 00:38  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Tomek 

 - 2

Piękna sprawa Adrian! Nie byłbym sobą gdybym nie zadał pytania : Na naszej Błyskawicy wywalili wszystkie Boforsy, bo amunicja nie pasowała, a na Kanadyjczykach zrobili istny bigos artyleryjski. Różna balistyka raczej nie ułatwiała prowadzenia ognia do celów lądowych i morskich, więc po jaką gangrenę tak sobie pomerdali?! Chyba nigdy nie zrozumiem Angoli w tym zakresie!
Pozdrawiam i życzę owocnej pracy!

--

 
26-12-10 22:14  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Teledzin   

Tomek, Haida należała do floty kanadyjskiej a nie do angielskiej. Sto dwudziestki i sto dwójka były ładowane standardową amunicją używaną przez floty wspólnoty brytyjskiej. Na Piorunie czy Orkanie oprócz sto dwudziestek też były pojedyncze sto dwójki. Przyczyna była prosta, z dział głównego kalibru nie można było prowadzic ognia do samolotów, więc albo kosztem wyrzutni torped albo części artylerii głównego kalibru montowano uniwersalne sto dwójki lub siedemdziesiątki szóstki jak na Garlandzie czy Burzy by wzmocnic obronę p-lot. Na Błyskawicy też przez pewien czas współistniały sto dwudziestki Boforsa i sto dwójka. Pozdrawiam

 
08-02-11 21:24  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Teledzin   

Adrian co tam z Haidą? Pozdrawiam

 
08-02-11 23:04  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
first.l.a   

Dołączam się do formowicza Teledzina z zapytaniem kiedy mozna się spodziewac jakichkolwiek wieści o HMCS "HAIDA",i nie tylko !,może w fazie projektu jest HMS "MYRMIDON',późniejszy ORP"ORKAN" -piękny okręt ,który niemiał szczęścia wojennego,jakie miała np. 'BŁYSKOTKA". Serdeczne Pozdrowienia !

--

 
09-02-11 14:22  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Na chwile obecna nie wyszedlem jeszcze z rysowania wszystkich czesci wiec budowy nie zaczalem...wiec jest jak jest..Skonczylem natomiast opis techniczny i rysunki montazowe.

.a "Myrmidony" to jedne z moich ulubionych wiec moze w tym roku kalendarzowym uda sie skonczyc rowniez i to...

--
Royal Navy first !!!

 
09-02-11 21:37  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
first.l.a   

Bardzo dziękuję !,za odpowiedź ,zdaję sobie sprawę że to wcale nie jest takie proste-projektowac model,i zrobic to !, na właściwym poziomie! ,nam pozostaje jedyne cierpliwie czekac na kolejne -zresztą świetne Pańskie kartonowe projekty.Posiadam wszystkie-od "Onslowa" -po "Wege".Serdeczne Pozdrowienia .

--

 
01-09-11 20:47  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Teledzin   

Adrian! Co z Haidą? Kiedy będzie wydana? Pozdrawiam

 
02-09-11 20:06  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Z Haida juz prawie,prawei skonczylem rysowac czesci.Niestey kryzys przez jakis czas uniemozliwil mi zabawe z hobby modelarskim ale juz jest OK wiec i troche czasu wiecej.Wiem ze obiecanki,obiecankami ale czasem tak bywa....

--
Royal Navy first !!!

 
09-09-11 23:38  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Tysiuniek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Można się zapytać, z jakiej grubości drutu powinno się wykonywać relingi w skali 1:200?

--
http://www.humvee-models.com/
(Tomek)

Aliena nobis, nostra plus aliis placent ...

 
27-01-12 22:56  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Minely wieki od wpisow w tym watku ale wreszcie cos sie zacznie dziac.Pierwszy raz nie bede kleil surowki wlasnego opracowania.Tym razem zrobi to nasz forumowy kolega Mariusz Janiszewski(aka "Janisz"),ktoremu troche zazdroszcze ze ma akurat czas i checi zeby go skleic.Mam nadzieje ze zajmie mu to troche mniej czasu niz jak ja bym sie za to zabral.Model minimalnie sie zmienil i ostateczny wyglad jest taki jak ponizej.Kolejne materialy i jak to bywa kolejne nieiwlekie ale zawsze zmiany.Wszystkie zdjecia surowki w tym watku sa autorstwa Mariusza.Na chwile obecna nie ma mozliwosci zrobienia lepszych fotek ale to sie zmieni...;-)

Poki co ostateczny wyglad okretu w 3D:


Pierwszy kadlub zostal sklejony ale bedzie zrobiony jeszcze raz "zeby byl lepszy".Poki co autor surowki wzial sie za nadbudowke dziobowa:





--
Royal Navy first !!!

 
28-01-12 01:45  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
AC   

Kolego Tomku, trochę się wetnę, ale jak zabierasz głos , to najpierw to przemyśl. Po pierwsze,. to nie wszystkie Bofforsy, bo zostały 40mm. Po drugie , to zapoznaj się z monografią Błyskawicy z EOW. Tam jest to wyjaśnione. Po trzecie, nie traktuj tego jako wycieczki osobistej, ale jako zachętę do zadawania pytań w sprawach niewiadomych, a nie oczywistych. Ogólnie; to Polacy walczyli w szeregach armii Brytyjskiej, i to wymagało dostosowania się do standardów brytyjskich. Działa 120 Bofforsa mm nie były na wyposażeniu okrętów brytyjskich, więc nie były standardowe w ich rozumieniu. Dział przeciwlotniczych 40 mm używali sami . bo mieli je z Polski, więc nie było powodu ich zmieniać. Po prostu ,była to normalna standaryzacja uzbrojenia , wynikająca z możliwości zapewnienia zarówno elementów zamiennych dział, jak i samych pocisków. Z góry, przepraszam Cię, za może zbyt mentorski ton tej wypowiedzi, ale modelarzem się jest po to , by m/ innymi poznawać historię. Pozdrowienia.

--

 
24-03-12 20:48  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam ;)
Jak idą prace nad budową surówki?

--

 
25-03-12 10:46  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Mam nadzieje ze fotki pojawia sie w tym tygodniu.

--
Royal Navy first !!!

 
15-04-12 23:17  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Malutka garsc fotek z oklejania kadluba.




--
Royal Navy first !!!

 
16-04-12 08:15  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,widać tu już prostą drogę do Pioruna, mimo ,że to tribal,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
16-04-12 12:30  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
kamuflaz juz mi sie podoba ,jeszcze jak dojda nadbudowki ,kominy itd........to bedzie zgrabny niszczyciel.Pozdrawiam Krzysztof.
P.S kto go wyda ?

 
16-04-12 14:23  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Mysle ze Homik zajmie sie sprzedaza ;-)

--
Royal Navy first !!!

 
16-04-12 20:15  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Thunder909 

 

i prosze w GreMir Models ;-)

 
21-05-12 23:38  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Kolejnych pare fotek z detali,na razie wszystko na sucho.Powoli idziemy do przodu.







--
Royal Navy first !!!

 
22-05-12 05:50  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Tarsus Valorum 

 

Coraz ciekawiej zaczyna to wyglądać, tak trzymaj!

 
22-05-12 08:15  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Piękny model powstaje!
Adrian, a są jakieś wieści na temat "mojego" ORP 'Orkan"?:)

 
23-05-12 08:57  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Do czerwca...no moze lipca mam zamiar skonczyc inny projekt ktory jest rozgrzebany od kilku miesiecy i potem biore Orkana na warszat tak na serio....

--

Post zmieniony (23-05-12 08:57)

 
23-05-12 12:19  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Czyli jak z naszymi autostradami-będą, ale nie wiadomo kiedy:)))
A tak na serio, to lepiej poczekać, bo to będzie miodzio model w Twoim wykonaniu!

 
23-05-12 12:52  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam ,czekamy,przy modelach czas szybko płynie,geometrycznie, pozdrawiam marek

--

Post zmieniony (23-05-12 12:55)

 
07-07-12 23:49  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Dzisiaj przedostatnia odslona.Wszystkie czesci sa nie przyklejone luzem poukladane na pokladzie.Zostalo troche drobnicy do skonczenia ale Mariusz juz wiekszosc elementow posklejal osobno.Mysle ze do konca lipca surowka powinna byc skonczona.Nastepnym razem bedzie galeria....Sorry za jakosc fotek ale lepsze tez beda...





Post zmieniony (07-07-12 23:51)

 
10-07-12 17:19  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panie Adrianie , piękny model !!! Żeby tylko, choć jeszcze w tym roku był do kupienia..... Forumowicze proszą o Orkana. A ja tak niesmiało podsuwam taki temat : niszczyciel typu Battle.. Parę sztuk jeszcze zahaczyło o koniec II W.Św. i wzięło udział w walce. Piękny, klasyczny niszczyciel z końca wojny !

 
14-08-12 22:15  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Dzis przedostatnia odslona.Kolejna bedzie galeria ale to chyba juz we wrzesniu.Wciaz sa niektore rzeczy do poprawienia ale okret w 90% jest skonczony.







--
Royal Navy first !!!

 
15-08-12 09:09  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale za to w 110 % piękna robota!!

 
15-08-12 10:25  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Vansen ma racje. Świetnie wykonany model. Czekam na galerię końcową.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
15-08-12 23:40  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

A ja czekam na wersję 2D ...

--
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości - Albert Einstein

 
24-09-12 12:03  Odp: [Relacja] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Z grubsza sklejanie testowe zostalo zakonczone i model jest gotow.Jak zawsze nawet i na tym etapie trzeba bylo cos tam poprwic ale w wersji 2D model jest rowniez skonczony i czeka na wydanie.Mam nadzieje ze w listopadzie zobaczymy go w wersji papierowej bo model ma isc do drukarni w polowie pazdziernika.Dziekuje Janiszowi za cierpliwosc w czasie sklejania bo to bardzo zdetalizowany model.A teraz troche calosciowych fotek:





--
Royal Navy first !!!

 
24-09-12 12:06  [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

I teraz troche detalu:













--

Post zmieniony (24-09-12 12:07)

 
24-09-12 14:48  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Adrian, model robi wrażenie-pięknie opracowany "destroyer"!

 
24-09-12 17:13  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Jak zwykle jest na co popatrzeć i jak zwykle będzie co sklejać. Tyle tu części, że to będzie pewnie jakiś Wak Extra Extra:).

A bandera to skąd? Ta pod modelem oczywiście:)

Pozdrawiam

 
24-09-12 18:50  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Model raczej na pewno nie ukaże się w WAK.
Mimo wszystko bardzo ładny i ciekawy to okręt - gratuluję kolejnego udanego projektu.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
24-09-12 18:50  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mariaszek - banderę zakupiłem chyba w Muzeum Morskim w Liverpoolu...... ale o niej zupełnie zapomniałem i dopiero wczoraj przypadkowo mój syn ją gdzieś wygrzebał no i stąd pomysł na takie stylowe tło ;-)
Model jest zajefajny, po prostu sam się skleja ............ledwo go skończyłem a już bym z chęcią zaczynał następnego "Tribala" ;-D

Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (24-09-12 18:58)

 
24-09-12 22:55  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bardzo ładny. Moje gratulacje.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
25-09-12 00:08  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piękny. Ale wiadomo- to destroyer :D

 
25-09-12 06:12  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Przepiękny "Tribal". Lata temu miałem swoją sporą kolekcję niszczycieli z MM i takie opracowania skłaniają mnie do miłych wspomnień i bardzo motywują. Jeszcze raz gratulacje fantastycznego modelu :)

 
25-09-12 08:56  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Co tu dużo pisać - pięknie sklejony, piękny model, pięknego niszczyciela. Gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
25-09-12 20:12  Odp: [Galeria] Kanadyjski niszczyciel HMCS "Haida"
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękny ,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024