FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
16-09-12 20:20  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Piterpanzer,nie odbieram negatywnie,ale jak coś robię,to staram się żeby wyglądało w miarę realnie.Stąd też najpierw przekopię internet,a potem biorę się do roboty :-]
Wreszcie udało mi się skończyć koła.Najgorsze jest dłubanie dziurek i szczelinek w bandażach.Potem już idzie gładko.Nie mogę sobie dać rady z nakładaniem washa metodą "Krystianową".Wymyśliłam więc swoją metodę.Krótko przycięty pędzelek,i nakładam nim trochę pasteli,a potem lakier.Mam nadzieję,że wygląda to całkiem znośnie.Resztę będę upiększać póżniej.




--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
16-09-12 20:29  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Coraz bliżej końca i coraz ciekawszy efekt, a z budzeniem to nie przepis na ciasto. Widać, że Wiesz o co biega resztę warsztatu naturalnie Beato rozwiniesz na swój sposób bo ilu modelarzy tyle sposobów każdy zrobi to samo ale inaczej ;-)
Czołgiem.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
16-09-12 20:32  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,pięknie,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
16-09-12 20:47  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Niesamowita robota,dziw mnie bierze że to wykonuje kobieta -dziewczyna - czuję się bardzo mały ,osobiście nie miałbym cierpliwości produkować się nad tymi kołami,
Szczere uznanie
Pozdrawiam
thorn

 
16-09-12 20:59  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Wita. Świetnie. Z niecierpliwością czekam na kaźdą aktualizację, żeby nacieszyć oczy.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
20-09-12 20:32  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Dzisiaj będzie o wieży i gąskach.Podtrzymuję zdanie Krystiana o tym,że autor się nie napracował przy szkielecie wieży.Równie dobrze mogłoby go tam nie być,a efekt byłby ten sam.Nadziobałam się tektury,nawklejałam wzmocnień,a wszystko psu na budę.Oklejkę wieży[tę boczną]od środka "zaglutowałam",bo w zasadzie wisi w powietrzu.Na moje oko,to ten szkielet jest po prostu za mały.Udało mi się skończyć,i założyć jedną gąsienicę.Nie wiem czy nie przesadziłam z brudzeniem,ale powiem Wam,że mnie się podoba.
Boczne powierzchnie szkieletu wieży,to same dziury.

Tak wygląda po sklejeniu.Powierzchnię wieży pokryłam dla wzmocnienia lakierem.


Stan przed moimi malunkami.

A tak wygląda to teraz.


To tyle,idę dłubać drugą gąsienicę.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
20-09-12 20:42  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Jest fajnie - jeszcze tylko rury wydechowe, antena, lina, oznaczenia i mamy galerię ;-)

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
20-09-12 21:19  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak dla mnie brudzenie wyszło extra (jak i cały tank, zresztą ).

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
21-09-12 21:41  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Witam.Dzisiaj niewielka aktualizacja tematu.Myślę,że kolejna,to już będzie galeria końcowa.Zrobiłam oznaczenia na wieży.Numer taktyczny malowałam ręcznie,i wyszedł tak sobie.Godło,to kalkomanie.Na kuper wrzuciłam trochę klamotów.Wiaderko jeszcze muszę dopracować.


Pytanie za 100 punktów.Robić napis "RUDY"?

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
21-09-12 21:48  Odp: [R] Rudy inaczej,czyli T-34/76
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Nie Beato daruj sobie tego "Rudego" :D tak wygląda zacnie :D na dodatek "Rudy" to T34/85 a nie T34/76 :D toż to nie wypada:D

Post zmieniony (21-09-12 21:53)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024