FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 
06-11-23 14:20  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Czad :) Co tu dużo mówić wyszedł super, czekam na galerię końcową i kolejny model :)

 
06-11-23 22:58  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Piękny model, świetny wykon. Gratki.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
07-11-23 17:21  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nim zrobisz galerię końcową przetrzyj metalizerem gruntozaczepy gąsienic.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
13-11-23 15:42  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Bardzo efektownie się prezentuje.
Gratulacje.

Pozdrawiam,
Kuba

 
19-11-23 15:35  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Czas na galerię końcową. Dziękuję wszystkim za komentarze, miłe słowa i porady merytoryczne. Szczególnie dziękuję Piterpanzerowi, który przesłał za darmo kugelblende 80 i haki do żaluzji. Budowa zajęła mi prawie 12 m-cy, model dość dobrze spasowany, o niebo lepiej niż Konig Tiger. Oczywiście zawiera kilka uproszczeń jak wspomniane kugelblende, lampa przednia, wahacze i koła jezdne (pierścienie na tarczy). Były też inne błędy merytoryczne jak dekiel koła zębatego, zbyt duże koło napinające i hamulec wylotowy armaty (z wczesnej wersji Tygrysa. Starałem się z lepszym lub gorszym skutkiem te błędy poprawić. Jak widać na kugleblende nie mam zdolności do dobierania koloru farby i tak musi zostać. Co następne ?
Czekam, ąż Answer wyda Panterę D, obiecali do końca roku.
















--
pozdr, Radek

 
19-11-23 15:57  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Jako wywołany do tablicy śpiesze z gratualcjami, bo wykorzystałeś do maksimum potencjał, co można było ulepszyłeś i poprawiłeś, ale i mały opier... się należy, bo prosiłem o przetarcie gruntozaczepów metalizerem, czego nie zrobiłeś.
Wystarczy 50m z tzw "ice`y' będa świecić na gąsienicy.

Powiadasz panther D, to świetnie się składa, bo szykuje do niej koła nośne.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
19-11-23 16:30  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Piotr, przetarłem gruntozaczepy farbką gunmetal, ale może zbyt delikatnie. W malowaniu modeli jestem zielony, wyjaśnij proszę co znaczy "Wystarczy 50m z tzw "ice`y' "

--
pozdr, Radek

 
19-11-23 18:05  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Pojazd po przejechaniu 50m miałby na gruntozaczepach te ukośnie ustawione pręgi przeciwlodowe wybłyszczone.
Na zdjęciu masz co prawda ogniwa wczesne, ale zauważ, że całość jest bardzo zapuszcona zębem czasu, jednak chwilę po ruszeniu pojazdu gruntozaczep się wybłyszczył.

Zdjęcie ze strony tiger1 info

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
19-11-23 18:13  Odp: [R] ANGRAF TIGER I Ausf. E
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Model wyszedł super, wygląda bardzo efektownie, fajnie, że co mogłeś to poprawiłeś :) Zdjęcia też są cacy i miło się ogląda. Na pewno zachęciłeś mnie, żeby też ten model kiedyś popełnić. Panterę D też chętnie zobaczę w Twoim wykonaniu, ze swojej strony chciałbym żeby Answer wydał poza wersją D jeszcze Jagę, no może kiedyś się doczekam :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024