FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 12Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
04-12-14 03:24  [Relacja]''Takao'' wyd. A. Haliński 1/95 - Japonski krazownik klasy I
Wojtek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam :) Jestem tu u Panstwa nowym czlonkiem, ale modelarstwem kartonowym interesujé sie od wielu lat. Na koncie mam sklejonych doslownie tylko kilka modeli (glównie okrety wojenne) lecz nigdy nie skleilem okrétu klasy wyzszej niz niszczyciel (lub tez kontrtorpedowiec jak kto woli hehe:). Poniewaz postanowilem rozpoczac duzy jak dla mnie projekt, zdecydowalem sie zasiegac porad i poddawac sie krytyce doswiadczonych budowniczych w internetowym klubie modelarzy. Nie ukrywam, ze relacje zaczalem juz wczesniej na forum kartonowki.pl (pod ta sama nazwa postu) jednak mam nadzieje, ze to nie zbrodnia jesli intencje moje sá takie, aby zasiegac opini jak najwiekszego grona modelarzy :) Z góry przepraszam za brak polskich znaków, ale korzystam obecnie z komputera w UK.
Bede sie staral prowadzic relacje rzetelnie i z duza iloscia wyraznych zdjec. Mam cicha nadzieje, ze ktos to przeczyta heh;)
Na poczatek powiem, ze zdaje sobie sprawe, iz nie jest to pierwsza relacja z Takao. Widzialem juz zakonczony Takao przez np. Batonusa (szczeka mi opadla z wrazenia :O )
Moze zrobie tak, ze w skrócie przeniose watki z zachowaniem wszystkich zdjec i dalej juz bedzie na biezáco :) Dotychczasowa relacje umieszcze tu jak tylko naucze sie dodawac tu fotki.
--

Post zmieniony (20-10-15 14:29)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja]''Takao'' wyd. A. Haliński 1/95 - Japonski krazownik klasy I  nowe
Wojtek 28002 04-12-14 03:24
 No Subject  nowe
Wojtek 559 04-12-14 03:39
 Odp: Japonski ciezki krazownik ''Takao''  nowe
Rafael 454 04-12-14 08:54
 Odp: Japonski ciezki krazownik ''Takao''  nowe
Wojtek 529 04-12-14 13:36
 Odp: Japonski ciezki krazownik ''Takao''  nowe
Rafael 346 04-12-14 13:51
 Odp: [Relacja] Japonski ciezki krazownik ''Takao''  nowe
IJN Łukasz 493 04-12-14 14:43
 Odp: [Relacja]Takao - Military Model 1/95 - Japonski krazownik ciezki  nowe
Wojtek 558 04-12-14 14:51
 Odp: [Relacja]''Takao'' wyd. Military Model 1/95 - Japonski krazownik klasy I  nowe
Najger 472 04-12-14 15:09
 Odp: [Relacja]''Takao'' wyd. Military Model 1/95 - Japonski krazownik klasy I  nowe
Wojtek 282 04-12-14 15:25
 Odp: [Relacja]''Takao'' wyd. Military Model 1/95 - Japonski krazownik klasy I  nowe
kubeksus 279 04-12-14 15:17

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024